[MoFA] Інтерв'ю з лідером альянсу Pacifica - nimnul

Day 2,809, 10:21 Published in Ukraine Poland by Bryndanon



А: День добрий) Для початку можете розповісти трохи про себе? (Скільки вам років, звідки ви, Як потрапили в гру, чому саме такий нік)

N: Мені 36 років, я з Москви. Потрапив у гру прочитавши пост на якомусь форумі (до речі від українського гравця). Нік у мене спочатку був Luzhkow. Просто в тій самій агітці, яку я читав перед реєстрацією, було зазначено, що в грі є ще й вибори мерів міст (очевидно агітка була ще з часів бети). Ну і я подумав, що до президента я ніколи не доберуся, а от у мери піти можна.
Той акк вже давно загинув у боях з рудмінамі. А цей - ну просто був такий персонаж в мультфільмі про рятувальників ("Чіп і Дейл") - професор Німнул, який влаштовував цим самим рятувальникам усілякі підступи. Перший час у мене на аватарі навіть був його портрет.

А: Як ми бачимо, всі країни, які входять до Альянс Pacifica мають всі свої регіони + ще й колонії. Як ви домоглися такого успіху?

N: Дійсно. Я думаю, не останню роль у цьому відіграють грамотна організація альянсу, структура, увага до глобальної стратегії. У створенні альянсу брали участь досвідчені гравці, у нас в складі сильні країни, тому результат, можна сказати, закономірний)

А: Більшість думали, що саме ви полетите відпочивати до Італії. Так би мовити помститися їм за грудень. Чому ви змінили своє рішення, і відправили туди Колумбію?

N: Чесно кажучи, я не вважаю, що нам є за що мститися Італії. Дійсно, у нас виникло деяке непорозуміння в Скандинавії, навіть можна сказати військова конфронтація. Але це все можна було вирішити мирно до взаємної вигоди. Замість цього наше тодішнє керівництво прийняло рішення йти на відкритий конфлікт. Причому без належної оцінки глобальної ситуації і без ретельної підготовки (думали, шапками закидаємо). В результаті отримали потужний відсіч, а потім ще й удар у спину від різних країн, включаючи Україну. Кого за це слід звинувачувати? Тільки себе. У квітні була спроба з нашого боку запустити АС по Італії, але вона не викликала ентузіазму у наших ключових вояк, і тому була скасована.
Але це все справи давно минулих днів. А колумбійський авіаудар - це частина цілком сучасної операції наших американських союзників у Західній Європі.

А: У вас є якісь плани розширення свого Альянсу? Може є країни, які незабаром стануть членами вашого Альянсу?

N: Ми дуже прискіпливо ставимося до прийняття нових членів до альянсу. Можливо, це теж одна з причин, чому альянс успішний. Є кілька країн, які в останні місяці хотіли вступити, але взяли тільки Колумбію. Поки більше розширення не планується.

А: Як відбувається координація Альянсу?

N: Як звичайно у всіх альянсах - є суперсекретний канал в IRC, є інгейм-чатики.

А: Які ваші найближчі цілі, плани?

N: Не можу видавати секретну інформацію. Але загалом, мета - збереження благополуччя для всіх країн-членів альянсу.

А: Можете розповісти про організаційну структуру вашого Альянсу?

N: Структура відображена на сторінці альянсу http://www.erepublik.com/en/main/alliances/15
У нас немає ніякої «демократії» та рівноправності. Є дві країни-засновниці - Росія і США, які мають розширені права. Але при цьому ми любимо всіх наших партнерів і піклуємося про їхні інтереси.

А/Р: Як ви ставитеся до НАПу між еУкраіною та еРосією? Як до цього ставиться Альянс?

N: Спочатку, напевно, треба сказати, як я ставлюся до війни. З точки зору глобальної стратегії ця війна нам не потрібна. Це була поступка тим, хто хотів «реальну" (не тренувальну) війну з «зрозумілим» супротивником.
Все заради фана. За цей фан ми заплатили певним погіршенням відносин з частиною союзників, наприклад з Хорватією та Чилі.
Повоювали, начебто всі задоволені. Можна було продовжувати ще, а можна і закінчити. Добре, що в урядів обох країн вистачило розуму і такту досить швидко домовитися про мир.

Р: Як так сталося, що еСША і еРосія знаходяться в одному Альянсі, адже в РЛ ви вороги?

N: Я не вважаю, що в РЛ ми вороги. Якщо Обама і його оточення вважають Путіна і Росію ворогом - то це клініка і їм треба лікуватися. В інтересах народу своєї країни і всього світу. У грі ж немає ні Путіна, ні Обами, і прості гравці виявляються часто мудріше РЛ політиків.
У 2009-10 рр. ми були ворогами і вели кілька інтенсивних воєн між собою, але на початку 2011 року, до речі, за ініціативою американської сторони ми вирішили забути старі образи і перейти до співпраці. І це виявилося взаємовигідним рішенням - на протязі вже 4 з половиною років у нас немає загрози зі сходу, а в американців - із заходу. Крім того, завжди добре мати підтримку союзника з іншого часового поясу. Ми разом брали участь в альянсі Terra, потім майже одночасно вступити до СоТ, а після вирішили створити свій власний альянс.

Р: Нещодавно був конфлікт між вашими 2 кращими друзями - Чилі і США. Кого підтримувала офіційно еРосія? У вас були суперечки на цю тему, чи не так?

N: Дійсно, був такий конфлікт. На мій погляд, американці створили його марно. Просто створили собі зайвого і дуже сильного ворога. І, мабуть, це ще матиме негативні наслідки в майбутньому, в тому числі і для наших взаємин. Росія цю атаку не підтримувала.
З іншого боку, ми не могли підтримати і Чилі, так як позбулися МПП внаслідок атаки на Україну. В цілому неприємна ситуація, яка вимагатиме від нас великий дипломатичної роботи.

Р: Кого я не питав, багато хто стверджує, що еРосія - країна АнтіАстерії. Як це бути країною АнтіАстерії, але перебувати в Альянсі ПроАстерія?

N: Я не прихильник спрощення ситуації і навішування таких ярликів.
Пасифіка насамперед працює в інтересах своїх членів, а не чиїхось інших. Якщо у окремих країн інтереси збігаються з якимись глобальними альянсами - це природно і нормально. Але це не жорстка конструкція і вона не вічна (наприклад, в момент заснування Пасифіки подібний ярлик до неї приклеїти було не можна)

Що стосується Росії, то ми теж насамперед дбаємо про власні інтереси, а не чужих, і вже тим більше не керуємося ненавистю до кого-небудь. Хоча і пам'ятаємо, як відразу дві країни Астерії - Румунія і Аргентина - з невеликою перервою атакували нас без всякої на те причини. І пам'ятаємо, які країни надали нам в цій важкій ситуації підтримку - Хорватія і Польща (природно не забуваючи підтримку наших традиційних союзників)
Ми намагаємося вести послідовну політику, не робимо різких рухів, не женемося за кон'юнктурою, не скачемо з альянсу до альянсу, не зраджуємо друзів.

Так, можливо через це виникають деякі протиріччя, але для того й існує дипломатія, щоб їх вирішувати або, як мінімум, згладжувати.

Той факт, що в рамках одного альянсу уживаються країни з різними інтересами, не так вже дивний. Швидше, це говорить про те, що країни об'єднує щось більше, ніж просто ситуативний спільний ворог. Це означає, що альянс будується на більш міцних принципах і може витримувати розбіжності між країнами. Між іншим, якщо ми подивимося на саму Астерію, то побачимо там те ж саме.

А: І наостанок, що ви можете побажати нашим читачам?


N: Пам'ятати що гра - це гра, що в неї грають не політики, а прості люди з інших країн. І хоча гра побудована навколо постійних воєн всіх з усіма, мені здається, краще використовувати позитивні сторони гри - як наприклад можливість краще пізнати і зрозуміти один одного, а не налягати на негативні - типу тиражування ненависті і злоби



Для вас проацював Аташе альянсу Pacifica, Mr.Artem Mihaylov


Для шаутів:
[MoFA] Інтерв'ю з лідером Альянсу Pacifica - nimnul
http://www.erepublik.com/en/article/2541638