Háttérkép be/ki

Újság bemutatása

Wiki oldal megnyitása

Erepublik Araştırma ve Geliştirme Gazetesi.

4,5 yıllık deneyim ile sizlerle...

ilk yazı 834. erepublik gününde ele alınmıştır:

http://www.erepublik.com/en/news paper/erepublik-arge-gazetesi-224298/28

[EA Gazetesi] Türkiye ve Dünyadan Son Gelişmeler - EPIC WEEK

51 2 napja Published in Turkey Turkey Kezdeti lépések Kezdeti lépésekEvvvvet sevgili vatandaşlar bir yeni günde yine sizlerle birlikteyiz. eRepublik dünyası "epic battle" haftasına artık hazır ve geri sayım başladı. Salı sabah 10 több »

[EA Gazetesi] Epic Warfare Tournament

65 5 napja Published in Turkey Turkey Kezdeti lépések Kezdeti lépésekMerhaba arkadaşlar;

Bilindiği üzere sağlam bir turnuva gelecekti ve bugün itibari ile resmi olarak detaylar verildi. Herkesin aklında birçok soru var, acaba vurmaya değer mi?

Yaptıgımız ilk
több »

[EA Gazetesi] Türkiye ve Dünyadan Son Gelişmeler

64 Nap 2,519, 06:47 Published in Turkey Turkey Politikai viták és elemzések Politikai viták és elemzésekİyi günler sevgili vatandaşlar, eTürkiye Çin seferini sürdürüyor. Çin başkanı bu durum karşısında hazırlıklı olduklarını ve planlarının oldugunu belirtsede şimdilik sağlam
több »

[EA Gazetesi] Incompetent War Page

49 Nap 2,516, 22:26 Published in Turkey Turkey Kezdeti lépések Kezdeti lépésekIn the morning hours of 07: 58 in the battle pagehave peace in the world . everyone is happy , calm and friendly. only barbarian Turks , fighting :P
több »

[EA Gazetesi] Türkiye ve Dünyadan Son Gelişmeler !!!

59 Nap 2,514, 08:45 Published in Turkey Turkey Kezdeti lépések Kezdeti lépésekMerhaba sevgili vatandaşlar yeni bir EA Makalesiyle karşınızdayız. Artık İçişleri bakanı olmadıgıma göre özel teşebbüs olan makalede çok daha rahat bir şekilde yazılarımızı kaleme alabiliriz B)

több »