Háttérkép be/ki

Újság bemutatása

Wiki oldal megnyitása

Erepublik Araştırma ve Geliştirme Gazetesi.

3,5 yıllık deneyim ile sizlerle...

ilk yazı 834. erepublik gününde ele alınmıştır:

http://www.erepublik.com/en/news paper/erepublik-arge-gazetesi-224298/28

[EA Gazetesi] Türkiye ve Ekonomi

27 17 órával ezelőtt Törökország Politikai viták és elemzések Politikai viták és elemzések


Merhaba sevgili dostlar öncelikle Ramazan Bayramınızı kutlar sağlık,mutluluk ve huzur dolu günler dilerim. Bugünkü makalemiz ekonomi ağırlıklı bir makale olacak. İyi több »

[EA Gazetesi] Türkiye ve Dünyadan Son Gelişmeler

47 Nap 2,431, 05:44 Törökország Politikai viták és elemzések Politikai viták és elemzésekTurnuva bitti ve Maden savaşları başladı. Türkiye Maden savaşlarına oldukça kolay başladı. Beklenenin aksine herhangi bir saldırıya maruz kalmayan Türkiye'nin ştöbb »

[EA Gazetesi] Türkiye ve Dünyadan Son Gelişmeler

56 Nap 2,426, 06:10 Törökország Politikai viták és elemzések Politikai viták és elemzésekHaftasonu bülteni ile karşınızdayız. Bir önceki makalemizde bahsettiğimiz Moldova harekatı gerçekleşti. Böylece Türk orduları karadenizi geçerek Podolia bölgesine kadar ulaştöbb »

[EA Gazetesi] Yeni Dünya Kupası Finali

31 Nap 2,421, 06:55 Törökország Politikai viták és elemzések Politikai viták és elemzésekAdından da anlaşılacagı gibi yeni dünya kupası finali gerçekleşecek. Bu turnuvaya katılacak olan ülkeler kesinleşmişti. Bunlar; Argentina, Chile, Croatia, Greece, több »

[EA Gazetesi] Türkiye ve Dünyadan Son Gelişmeler

40 Nap 2,420, 13:51 Törökország Politikai viták és elemzések Politikai viták és elemzésekTürkiye uzun süredir hayalini kurdugu tekere sonunda kavusmuştu ancak ortada bir sorun vardı; %100 bonusa hala ulaşılamamıştı. İşte bu sorunda ortadan kalktı. Türkiye S.több »