Valeviko vs Kombat89

Day 2,814, 08:11 Published in Ukraine Venezuela by Ostappikk

Всім привіт!

Медіапростір просто переповнений абсурдом або карикатурами. На жаль, мало аналітики. Складається враження, що українці грають не в стратегію, а в улюблену народну гру – хто кого більше брудом закидає.

Тому, вирішив трохи провести аналітичного зрівняння між двома останніми Президентами – Комбатом і Валевіко. Взагалі, планувалось, що оскільки Комбат провів один місяць, а Валерій дві поспіль каденції, то взяти по одному місяцю для порівняння. Але, проглянувши стан справ за червень, вирішив все ж таки взяти два місяця Валевіко, бо порівнювати не буде з чим. 🙂



1. Територіальна цілісність.
Валевіко отримав на момент свого сходження на трон 6 регіонів у підпорядкування. За весь час змін не було (окрім невеличкої ТВ з румунами), аж поки у другій каденції еРосія не напала на еУкраїну. Валевіко сердито помахав кулаком та заявив, що Москва буде спалена. Однак цього не сталось, ба більше – еУкраїна втратила всі свої регіони, а Валерій змінив свою риторику, на те, мовляв, що військовим шляхом ми нічого не вирішимо. Проте, ні дипломатичним, ні військовим, ні якимось іншим шляхом його уряд так нічого і не змінив.

Комбат отримав у своє розпорядження 0 регіонів. Обіцянок палити Москву чи пиляти еРосію не давав. Обіцяв лише нав’язати серйозну боротьбу. Врешті-решт, після довгої розкачки та підпису нових МПП, почались визвольні війни, які давались важко, але за купою обставин були виграшними. В решті решт, його уряд зміг вибити НАП та повернути ті 6 регіонів, які були завойовані еРосією.



0:6 на користь Комбата за регіонами та 0:1 за загальним рахунком.

2. Інформаційно-культурний напрям.
Зайшовши на оргу МінІнфо, я побачив, що під час каденції Валевіко, статті були лише від імені спікера і стосувались конгресу, але конгрес це одне, а уряд зовсім інша справа, тому, фактично, МінІнфо було відсутнє. З МінКультом справа трохи краще. Щоправда, за червень статей не було, але у травні була непогана імітація діяльності – 5 статей, дві з яких були присвячені загальноерепівському конкурсу.

Каденція Комбата ознаменувалась появою з небуття МінІнфо. Правда, видано всього 4 статті. Небагато, але вже краще, ніж нічого протягом декількох місяців. МінКульт взагалі вразив небувалою активністю – 14 (!) статей за місяць, серед яких є просто оповідання, а є і різноманітні конкурси. Що ще цікаво – все фінансування конкурсів було з приватних грошей – гроші держави не були залучені.

Це однозначно 0:2 на користь Комбата.



3. Демографія та освіта.
Знову таки – МінДем в червені при Валевіко завалений. Жодної статті, жодного гайда. І це при ББ, який відбувався в червні. В травні ситуація трохи краща – 3 статі: Вступна, звіт за перший тиждень та перевипуск бібліотеки новачка. Але і це дуже слабо. Єдиним плюсом було це наявність скрипту, який швидко спамив новачків і при необхідності швидше видавав їжу.

При Комбаті МінДем видав 15 (!) статей, серед яких гайди, інформація для новачків та оновлена бібліотека. Результат більш вражаючий. З мінусів можна згадати не зовсім швидку видачу їжі, але в цей раз скриптів не було, тому все робилось руками.

Безумовно, це вже 😇 на користь Комбата.



4. Міністерство оборони.
Напевно єдине, що нормально працювало при Валевіко це МО. Що в травні, що в червні. Причому, в червні міністром був представник ВУ і це було єдине працююче міністерство. Але був скандал з цим міністерством, оскільки МО образився, що Президент жодним чином не повідомляв його про стан переговорів.

При Комбаті міністерство також працювало активно. Постійні накази, цікаві огляди і т.д. Але ще слід відзначити роль МО при відвоюванні українських земель. Постійний моніторинг битви інколи тривав до 4ї ранку.

В підсумку, як на мене, враховуючи успішне відвоювання територій, невелика перевага МО при Комбатові але… Це доволі спірно може бути, тому в цьому аспекті нехай буде нічия. А загальний рахунок 1:4



5. Міністерство Економіки.
Якщо робота МінЕку в травні була на звичайно належному рівні, то червень видався профейленим. Чого вартує лише строка витрат у держбюджеті «какая-то хрень». Крім того, були видані сумнівні зарплати працівникам уряду з державного бюджету. Наприклад, свої гроші отримав Прем’єр-Міністр, якого ніхто і в очі не бачив. Ну, і всього одна стаття за місяць від міністра.

МінЕк Комбата не допускав таких погрішностей. У медійному плані МінЕк особливо не балував громадськість. Проте, було випущено декілька аналітичних статей. Цікавою особливістю цієї каденції є перехід на забезпечення діяльності уряду з кишені Президента. Це б хотілось би відзначити і є примарні надії, що так і буде продовжуватись надалі.

Тут знову перевага за Комбатом 1:5



6. Зовнішні справи.
Валевіко багато говорив (особливо в чаті командирів) про створення нового альянсу. Але нічого так і не відбулось. Також, за його твердженням, висока ймовірність (90😵 підписання МПП з греками. Цього так і не сталось. Також він давав високу ймовірність тому, що наші західні землі хоч частково звільняться від угорців в результаті перемовин. Але це теж не склалось. В решті решт, не відомо, які там були перемовини і з ким, але видимих змін за два місяці так і не було.

При каденції Комбата був підписаний цілий ряд МПП. Звісно, ще невідомо наскільки вони врешті-решт стануть ефективними, але це вже видиме зрушення. І при гарній роботі наступних урядів, ці країни можуть стати вірними друзями.

Тут явна перевага Комбата 1:6



7. Обіцянки та звіти Президентів.
Валевіко в травні обіцяв вивести людей з тукліку – результату немає. (хіба що росіяни зовсім трошки нас порухали, але влада заявила, що вона не причому тут). Валевіко обіцяв вести перемовини по новому альянсу – як він їх вів невідомо, але результату немає. У звіті за травень (а за сумісництвом новій передвиборчій) йшла мова про повернення наших регіонів з під угорської окупації і сказано, навіть, що це цілком можливо в наступному місяці, тому проголосуйте за мене. Але знову результату не було. Фактично, нічого не було виконано. Ба більше, під час другої каденції Валевіко почалась найбільше протистояння між двома найбільшими політичними блоками. Почалось це зі статей штатного троля кривого, а продовжилось тим, що Президент в офіційній статі посилався на його «творіння». До того ж, масовий спам НФшниками партії ПоУ та поливання брудом. Тож, жодного позитиву – лише негатив і відмова Валевіко йти на наступний термін, щоб виправити помилки та зробити обіцяне.



На противагу опоненту, Комбат не обіцяв чогось захмарного. Меседж перед виборами простий – нав’язати ворогу постійну боротьбу і при можливості звільнити регіони. І це було виконане. Була обіцянка повернути в роботу МінКульт та МінІнфо – виконане. Оновлення гайдів та бібліотеки – виконане. Рідко так буває але, фактично, всі обіцянки виконані. Крім того, Комбат зумів залучити повну підтримку ФАСу на сторону української держави, що буває не так часто. А також, видав 2м сильним українським МЮ по орзі – Аресу та ,знову таки, ФАСу.

Тож, за загальним рахунком видна повна перевага Комбата над цілими двома каденціями Валевіко. Але! Безумовний програш Комбата та його компанії лише в одному компоненті – пропаганда. Він практично не відповідав постійним нападкам та поливанням бруду зі сторони опонентів. Хіба що була одна трололо стаття про психлікарню, яку він видав обачно з власної газети, а не орги. Плюс ще кілька гуморесок зі сторони представників ВУ. Але в цілому, він з командою потрапив під цілу бурю лайно метання. Хоча, це мало може відобразитись на думці адекватної та досвідченої частини е-суспільства, бо всі розуміють і бачать хто є хто. Але є ще нуби та різноманітні е-ляшковці, які готові повестись на будь який викид.

Ну, а взагалі, при детальному огляді роботи уряду та міністерств, Комбат перемагає Валевіко – 7:1.
Але чи вирівняє пропаганда рахунок, зробивши його 7:7?

Ляля 🙂