Day 2,470, 12:50 Published in Hungary Hungary by czakobalazs
Egy trollfoci cikket osztanék meg veletek a mennyei 4. fordulójáról írták.

Légyszíves Vote-oljátok, kommenteljétek!

Összefoglalók

Kispest-Gyakadémia: Micsoda mérkőzés! Az utánpótlásbázisukról ismert csapatok találkozója. Nos, míg a kispestieknél hét idegenlégiós azon tűnődött, hogy mi a francért szól a kezdésnél valami zene, (Himnusz)- mondjuk joggal kérdezheti bárki, hisz nem sok értelme van- addig a felcsútiaknál is nagyítóval, de legalább találtunk egy darab saját nevelésű játékost a kezdőben. A meccsről annyit, hogy az ember ritkán kívánja saját magának a végbéltükrözést, de a 90 perc alatt, arra jutottunk olykor-olykor, hogy talán még azt is bevállalnánk ehelyett. A megfogyatkozó olasz kontingens jeles képviselője, a picipesti futballakadémián hosszú évekig edződő Alcibiade végül eldöntötte a találkozót, mi meg csak reménykedni tudtunk, hogy a hétvégén ennél csak jobb meccsek lesznek.

Paks-Újpest: Volt egy ilyen meccs is.

Kecskemét-Dunaújváros: Meg egy ilyen is.

Videoton-MTK: Kiskokónak jót tett a jeges víz és gólokat is vert Garami Józsi bácsiéknak, akire a fehérváriak rá is szabtak egy szép új zakót, 5-0 lett a vége. Úgy elkapták a fonalat a vidisták, mint férfiember a trippert, egy útszéli olcsó, óvszermentes kaland után. Sorba vernek mindenkit, érdeklődve figyeljük, hogy ki lesz, aki megállítja őket.

Pápa-Győr: Mentális Mátyus mentálisan jól felkészítette csapatát. Mentálisan fejben ott van a Pápa. A kiváló mentalitásnak köszönhető, hogy egy győzelemmel felérő döntetlent értek el a győriek ellen. A rövid beszámoló, hogy teljes legyen, leírjuk még háromszor, hogy mentális: mentális, mentális, mentális.

Ferencváros-Nyíregyháza: A Gripensex Aréna bemutatkozása tétmeccsen. Igaz, a stadion nagy része zöld széknek öltözött. Megoszlanak a vélemények, hogy rendes szurkolás volt-e a meccsen vagy benyomták az Ultras Ferencváros tracklist-et, de mindenesetre érdekes volt, hogy a csapatukat szép számban elkísérő nyíregyiek hangja igen csak dominált a találkozón. Természetesen felhangzottak csúnya, megbotránkoztató rigmusok is a családok legnagyobb megdöbbenésére, nem is csodálkoznánk, ha a lurkók megállnának a fejlődésben. Sima hazai siker született, Gera Zoli egy, még a mennyei bajnokságban is szépségdíjasnak számító gólt jegyzett, nem csodálkoznánk, ha találata bekerülne az UEFA oktatóanyagába.

Pécs-Diósgyőr: A hazai találkozókat bojkottáló pécsi ultrák ismételten üresen hagyták a szektorukat, éppen ezért nagyon várjuk a keddi FEB gyűlést, hogy most mekkora büntetést varrnak a klub nyakába. Pécsi olvasónk jelezte, hogy a bejáratnál, kb negyed óráig kénytelen volt feltartani a sort, mert a jegykiadó emberke képtelen volt ráírni a nevét a belépőjére, így megoldotta azzal a nemes egyszerűséggel, hogy az édesanyja lánykori nevét nyomtatta rá. Szivicsékre nagyon jó hatással volt a krasznodari nyócegy, hisz szárnyalnak a bajnokságban. Gosztonyi kb egyedül verte meg a hazaiakat, Pölő ismételten bizonyította, hogy talán a mennyei megye III-ban még elpogózhatna, de az MB1 már túl magas színvonal neki.

Loki-Hali: 20 percen keresztül a szövetséggel foglalkozott a két tábor, a hazai ultrák kis is vonultak a szektorukból a szurkolói kártya ellen tüntetve. A hátralévő 70 percben egy hangulattalan meccsnek lehettünk szemtanúi, de aki amúgy is lehalkítva nézi a tévét a kommentátorok ténykedése miatt, az észre sem vette. Nem volt magas a fű, nem volt annyira nehéz a levegőü, így a 3 pont a hazaiaké lett, egy rendkívül unalmas meccsen.