[УКП] Що відбулось і чому [ПЕРЕКЛАД]

Day 2,669, 09:51 Published in Ukraine Ireland by gudilka91




Диктатура! Деяких гравців при цих слів кидає в паніку, а деякі починають вишукувати валідол.

Сьогоднішній переклад статті стосується нашого БРАТСЬКОГО НАРОДУ(все з великих букв), наших друзів - Білорусів. Країна, яка немає великого ком*юніті в еРепці вирішила виставити свого технічного диктатора, щоб запобігти ТО країні.

Автор статті, він же Президент країни у своїй статті розкриває причини та наслідки такого "політично-військового" маневру.

У нас є великий шанс, в розрізі постійних погроз і пропозицій подивитись наяву, що собою являє "технічна диктатура", плюси та мінуси цієї ідеї.

Спеціально для Вас, Депаратамент Зовнішньополітичних Відносин УКП. Читаємо уважно!

Оригінал - www.erepublik.com/uk/article/2505132



Вітання всім добрим людям!

Думаю, що тих з вас, хто ще зберігає умовні рефлекси у відповідь на тикання паличкою в плече, не обійшли стороною останні події в нашій синьоокій країні. Насамперед, мова про встановлення так званої диктатури. Чому так званої? Тому що важко назвати класичною диктатурою використання обраним президентом зміненої механіки гри для оборони Білорусі від іноземного PTO (political takeover - захоплення влади) з широко озвученої гарантією передачі влади наступному обраному президенту та дотриманням законодавчої ролі конгресу. Я усвідомлюю, що у багатьох з вас є негативні кореляції з реальним життям, але сублімувати свою боротьбу з вусатим політиком в грі, м'яко кажучи, дивно.



Передумови існуючої ситуації дуже банальні: творці гри поклали щось циліндричне на всіх хороших гравців малих країн (за мірками eRepublik це держави з населенням менше 1,000 осіб) і ввели на постійній основі модуль диктатури, що дозволяє через використання військового загону в державі-жертві запустити " громадянську " війну і отримати безконтрольну владу над країною. Нам би все це глибоко байдуже в нашому будинку з краю, якби адміни не вирішили дати можливість брати участь у таких війнах і ставати диктаторами іноземним громадянам. Тобто ми маємо справу з банальним бажанням замінити неактивне населення дрібних країн на активне, але нездатне самореалізуватися у власній батьківщині.

Зрозуміло, що рандомному поляку, угорцю чи румуну не буде ніякої інтересу до проблем в житті туземців. Його мета проста - якомога швидше відбити витрачені на переворот 200 000 одиниць національної валюти, а також компенсувати всі інші витрати за наші кошти. Щоб оцінити масштаб змін - просто подивіться на список країн е-світу і зауважте скільки з них стало диктатурами. Здоровий глузд підказує, що такі ґрунтовні зміни відбулися не просто так. Хтось із вас скаржиться на високий податок в цілих 5% на роботу, але стеля цього податку становить 25%. Робіть висновки, паннове, кого ви хочете годувати: свою державу або випадкового шукача пригод.

Час покаже чи було рішення адмінів правильним в плані подальшого розвитку eRepublik, але поки модуль диктатури не скасовано, а білоруси не почали масово захоплюватися цією грою, то і варіантів для порятунку маємо ми не так багато. Найбільш логічний був приведений в дію після тижня напруженого очікування латиського РТО, цікавого околочування навколо румунів одного гарного Білоруського гравця, а також вала переворотів з-світі.

Так, Швейцарія втратила 500 000 нац.валюти після вдалого румунського PTO і, по суті, зникла як національна громада назавжди. Норвегія витратила шалені гроші на захист від організованого поляками перевороту і, врешті-решт, здійснила оборонний переворот сама. Аналогічним шляхом рушила і дружня Чехія, захопити яку намагалися гравці нібито дружньої їм Угорщини. Це безумство в пошуках фану рано чи пізно захопить і нашу країну.



Чому не було проведено широке обговорення? Так, це несправедливо. Але в Білорусі грошей завжди було мало і конкретно на цей раз ми мали їх або на один успішний захист від спроби PTO, або на одну спробу встановлення оборонної диктатури. Уряд не мав права на помилку і не допустив витоку інформації, яка б гарантовано зруйнувала наш план збереження країни. Білоруську пресу і раніше читають товариші шпигуни, здатні потрапляти не тільки в білоруський конгрес (чого, на жаль, не в змозі зробити багато щирих білорусів).

Крім того, вистачає і вітчизняних олдфагав, які вважали і продовжують вважати свої кандидатури найкращими для посади диктатора Білорусі. Хлопці, ідіть на вибори і обирайтесь президентами, а я виконаю прийняті на себе зобов'язання. Мені совісті вистачить, щоб не влаштовувати цирк з передачею влади, а ось чи вистачить відповідальності вам?

Також було цікаво читати звинувачення в "елітарності" від тих, хто прийшов в гру або не раніше за мене. Задам просте питання: чи помічали ви, що в грі існують ще й інші кнопки, крім кнопок "Fight" та "Eat food"? У чому особисто моя вина в тому, що світ ще не оцінив ваші, безумовно, мегОгеніальнихздібності? Як я говорив раніше, диктатура не дає 100% - ної гарантії захисту від іноземного РТО.

Упевнений, що з часом будуть введені деякі зміни, які покращать можливості для демократичних революцій. Але на даний момент витрати для іноземних ТОшерів на захоплення Білорусі зросли вдвічі. Відповідно, двічі вони і будуть думати, перед тим, як зробити спробу зруйнувати нашу маленьку Батьківщину.



З іншими нашими справами все більш-менш пристойно. Румуни щотижня повертають податки з орендованих регіонів (близько 10,000 за тиждень), а ми продовжуємо своє безпечне існування під їх охороною. Звичайно, всі ми хотіли б бачити Білорусь на карті у складі всіх шести регіонів, проте сил нам ледь вистачає і на захист одного. Ми не готові до тривалих війн і слово "тривалих" в нашому випадку означає більше ніж один тиждень.

Думаю, існує суттєва різниця між можливістю залишатися на карті, тримаючи ринок відкритим для торгівлі та накопичуючи гроші на державні потреби, і відсутністю країни на карті, якщо білоруські податки успішно спонсорують наших же окупантів. Ніякий альянс не стане рятувати нас від наших хронічних хвороб. Рятувати ми повинні самі себе, приймаючи відповідальність за сьогоднішній і завтрашній день Білорусі.









Для шаутів:
[УКП] Що відбулось і чому [ПЕРЕКЛАД]
http://www.erepublik.com/uk/article/2505519