Об'єктивна Думка

Day 2,234, 14:10 Published in Ukraine Ukraine by piggy sev

Всім привіт,

Давненько мене в ерепці не було, але вирішив завітати сюди і подивитися як живе еУкраїна 🙂 Враження не найкращі, далі під Мадярами. Імама і Тарасія десь не бачу, але на перший погляд срачі продовжуються.

Ще пробую остаточно розібратися що до чого, і зрозуміти нові механізми гри, але ось які проблеми я бачу:

- Неповага до державних інститутів - ця тенденція спостерігається як і з владного боку, так і з опозиційного. Урядовці не сповідують принципу Фрасимаха статусу кво. Тобто, на своїх відповідних посадах не виконують свої завдання в межах обов'язків та повноважень, а допускають прояви особистості. Все що виконується урядовцем, повинно керуватися вмінням та навиками які потребуються для тієї посади, незалежно від особистих переконань чи характеристик. Це і є повага до тієї посаді та до Державного Інституту. Побачивши останнє звернення Президента на іноземній мові, зрозумів що цей фактор відсутній. Опозиціонери, так як і в реалі часом ігнорують об'єктивні факти та стратегії, та критикують не їхню доречність, а людей які стоять за ними.

- Брак дисципліни- цей фактор в принципі виринає з попереднього. Брак поваги до Державного Інституту призволдить до того, що через особисту упередженість та заангажування, люд завжди ставить палки в колеса уряду який пробує реалізувати будь яку програму. Колись, саме це завадило створенню Об'єднаних Збройних Сил України - своєрідного єдиного кулака. Не важливо чи командир будь якого МЮ не погоджується з наказом - Державний Інститут це державний інститут. Не потрібно мішати політику та військову справу. Не подобається - йди в політику і воюй на тому тлі. Жодна організація, держава чи бізнес не може існувати без дисципліни. Українці від природи анархісти, тому це важко сказати чи здатні ми створити єдину силу.

- Брак діалогу - в чатах для переписки всі великі герої, тому було б добре провести декілька скайп конференцій. Люди поводяться більш стриманно та раціонально коли чують голос іншої людини. Також було б добре створити круглі столи та відкрити деякі питання для більш ширшого обговорення. Потрібно використати весь розумовий та творчий потенціал держави.

На разі все 🙂