Ambijent uključi/isključi

WANTED SERBIA....DEAD OR ALIVE

21 Dan 2,363, 14:22 Albanija Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize

WANTED SERBIA DEAD OR ALIVE
REWARD 0.00000001 GOLD


čitaj više »

Hello ju bushtra te Serbis....for all admins

4 Dan 2,332, 00:58 Albanija Političke rasprave i analize Političke rasprave i analizeShiptar kjo eshte padrejtesia me e madhe qe na behet ne kete loje,pra me logjiken romune nese eshte bere nje votim para tre vjetesh kjo nuk mund te behet me,dhe … čitaj više »

Shqipja ime Krenare

4 Dan 2,322, 03:16 Albanija Političke rasprave i analize Političke rasprave i analizeShqiptare historikisht ne kemi qene vetem...
Shqiptare historikisht te tjeret na e kane pas friken nga bashkimi...
Shqipatre … čitaj više »

PANTEONI I HERONJEVE

8 Dan 2,297, 11:43 Albanija Društvene aktivnosti i zabava Društvene aktivnosti i zabava

čitaj više »

RRETHIMI I SHKODRES

10 Dan 2,293, 01:23 Albanija Analiza ratovanja Analiza ratovanja

Ky eshte nje dokumentar 25 minutesh qe na tregon nje nga ngarjet me te medha historike te kombit tone,luften e paepur te mbrojtesve te Rozafes ndaj makineris ushtarake me te fuqishme te kohes
shikim te kendshem

http://www.youtube.com/watch?v=

čitaj više »