Ambijent uključi/isključi

PAPERGJESHMERIA E KONGRESMENEVE TE SHQIPERISE!

60 Dan 2,019, 12:49 Objavljeno u Albania Albania Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize

Kongresi i shqiperise me 15 vota pro dhe 14 kunder aprovoi ligjin http://www.erepublik.com/en/main/law/Albania/127818 e propozuar nga kryetari i Partise Vetvendosja kongresmeni Aenea i cili lidhet me trasferimi e 10 000 all nga thesari

čitaj više »

MOS E LEJONI SHTETIN E MATRAPAZEVE TJU VJEDHI SERISHMI!

47 Dan 2,018, 13:01 Objavljeno u Albania Albania Financijsko poslovanje Financijsko poslovanje

Ne prillin 2013 qeveria shqiptare ka firmosur me qeverine e frances nje mareveshje per marrjen me qera te kater “ORG” !https://docs.google.com/document/d/1lQzHq2zsIZZU4mGwwntGxKJuDxB59MM3Vyj-RXbSozA/edit)
Sipas mareveshjes ne duhet te paguajme 10.

čitaj više »

NJEQIND FLAMUR PA NJE !!!

36 Dan 2,013, 14:24 Objavljeno u Albania Albania Društvene aktivnosti i zabava Društvene aktivnosti i zabavaNonda BULKA

Ishte ditë vere në një nga qytetet më të mëdha të Arnautistanit. Ecja filli vetëm duke menduar për hallet e kusuret e këtij vendi heroik, por shumë fatkeq. Vapa përvëlonte. Djersët më kullonin rrëke. I kredhur në të thella kapë … čitaj više »

NJE VIT NE eALBANIA!

58 Dan 2,007, 04:50 Objavljeno u Albania Albania Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize

Tashme u be plot nje vit qe luaj kete loje ne te cilen u futa pas nje thirrje ne Facebook qe thoshte “SHQIPERIA KA NEVOJE PER JU!” dhe siç çdo person qe kalon te pakten nja nje ore ne dite duke luajtur lojra te ndrsyhme mendova ta harxhoje ne kete

čitaj više »

NINO! NAPO! TE LUTEM ME FAL !

42 Dan 1,952, 13:36 Objavljeno u Albania Albania Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize

Siç besoj e keni lexuar ne http://www.erepublik.com/en/article/napoleon-54-mbi-largimin-e-presidentit-2234620/1/20 me trishtim te madh dhe me lote ne sy , morem vesh lajmin e hidhur te largimit te presidentit tone ne madherrishem ne drejtim te

čitaj više »