Ambijent uključi/isključi

O mojim novinama

Otvori Wiki stranicu

SUB

*****25 KOMENTE*****

26 Dan 2,899, 02:56 Objavljeno u Albania Albania Društvene aktivnosti i zabava Društvene aktivnosti i zabava

KOMENT

VOTE

SUB

ENDORSEčitaj više »

edhe 25 komente VEQ pa merzi

32 Dan 2,605, 01:16 Objavljeno u Albania Albania Društvene aktivnosti i zabava Društvene aktivnosti i zabava

veq koment perinat platos per qejfin tim

čitaj više »

25 Komente Pa Merzi!

30 Dan 2,603, 13:45 Objavljeno u Albania Albania Društvene aktivnosti i zabava Društvene aktivnosti i zabava

Po sju erdhi merzi 25 komente dhe SUB JU FALEMINDERIT

čitaj više »

Kritika ime per percarjen.

24 Dan 1,867, 10:43 Objavljeno u Albania Albania Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize

Pershendetje lojtare te erepublik.
Mar shkak te shkruaj kte artikuj per arsye te shumta qe po demtojn ne zhvillimin e nje shteti te fuqishem, nje shtet qe gjithmone e kemi pas ne enderr si ne realitet ashtu edhe ne lojrat virtuale.
Arsye kryesore

čitaj više »

Kalaja ne Aksion.

15 Dan 1,820, 15:50 Objavljeno u Albania Albania Društvene aktivnosti i zabava Društvene aktivnosti i zabava

Pershendetje, Ashtu si shume artikuj te tjer te cilat flasin per menyren se si te sjellim lojtaret e rinj ne loje. Un akoma vazhdoj te punoj, qe cdo dite te antaresohen lojtare te rinj ne loje. Mjaftoi vetem nje publikim ne nje faqe edhe ja cndodhi.

čitaj više »