Ambijent uključi/isključi

O mojim novinama

Otvori Wiki stranicu

Erepublik Araştırma ve Geliştirme Gazetesi.

4,5 yıllık deneyim ile sizlerle...

ilk yazı 834. erepublik gününde ele alınmıştır:

http://www.erepublik.com/en/news paper/erepublik-arge-gazetesi-224298/28

[EA Gazetesi] İşte YUNUS ÇAKIR Gerçeği !

72 prije 2 dana Objavljeno u Turkey Turkey Društvene aktivnosti i zabava Društvene aktivnosti i zabavaeTürkiye'nin gelmiş geçmiş en kirli çıkısı, en kimliği belirsizi, en bilinmezi... Tarihler 27 Mart 2015'i gösterirken yine bir Yunus Çakır vakası ile karşı karşıyayız. Peki kimdir Yunusçakır ?

čitaj više »

[EA Gazetesi] Darbe !

12 prije 7 dana Objavljeno u Turkey Turkey Društvene aktivnosti i zabava Društvene aktivnosti i zabava★★★ EA Gazetesi ★★★

erepublik.com/en/article/2507999/1/20

★★★ CHAIN SHOUTS ★★★
čitaj više »

[EA Gazetesi] eRepmatik Script

20 Dan 2,671, 04:38 Objavljeno u Turkey Turkey Prvi koraci u eRepubliku Prvi koraci u eRepublikuMerhaba sevgili vatandaşlar, malesef oyunda ciddi bir durgunluk var ve bu sebeple makale sektörüde çökmüş durumda. Ancak yetişmiş yazarlarımız ve kaliteli makale čitaj više »

[EA Gazetesi] Erep Bitmiş mi?

47 Dan 2,658, 04:41 Objavljeno u Turkey Turkey Političke rasprave i analize Političke rasprave i analizeErepublik Neden Bitiyor?

Hepmizin zaman zaman attıgı bir shouttur "erep bitmiş". Peki ne oldu? Erepublik günden güne durgunlaşırken, yeni bir atılım olmazken,
čitaj više »

[EA Gazetesi] eRepmatik Script !

28 Dan 2,603, 10:25 Objavljeno u Turkey Turkey Prvi koraci u eRepubliku Prvi koraci u eRepublikuMakale 2.kez açılmıştır, tüm yenilikler ve detaylar eklendi.

eRepmatik scripti 3 farklı scriptten meydana gelmektedir. 3 scriptide yüklemeniz gerekmektedir. Oldukça čitaj više »