Ambijent uključi/isključi

O mojim novinama

Otvori Wiki stranicu

Erepublik Araştırma ve Geliştirme Gazetesi.

3,5 yıllık deneyim ile sizlerle...

ilk yazı 834. erepublik gününde ele alınmıştır:

http://www.erepublik.com/en/news paper/erepublik-arge-gazetesi-224298/28

[EA Gazetesi] Türkiye ve Ekonomi

38 prije 4 dana Turska Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize


Merhaba sevgili dostlar öncelikle Ramazan Bayramınızı kutlar sağlık,mutluluk ve huzur dolu günler dilerim. Bugünkü makalemiz ekonomi ağırlıklı bir makale olacak. İyi čitaj više »

[EA Gazetesi] Türkiye ve Dünyadan Son Gelişmeler

47 Dan 2,431, 05:44 Turska Političke rasprave i analize Političke rasprave i analizeTurnuva bitti ve Maden savaşları başladı. Türkiye Maden savaşlarına oldukça kolay başladı. Beklenenin aksine herhangi bir saldırıya maruz kalmayan Türkiye'nin şčitaj više »

[EA Gazetesi] Türkiye ve Dünyadan Son Gelişmeler

56 Dan 2,426, 06:10 Turska Političke rasprave i analize Političke rasprave i analizeHaftasonu bülteni ile karşınızdayız. Bir önceki makalemizde bahsettiğimiz Moldova harekatı gerçekleşti. Böylece Türk orduları karadenizi geçerek Podolia bölgesine kadar ulaşčitaj više »

[EA Gazetesi] Yeni Dünya Kupası Finali

31 Dan 2,421, 06:55 Turska Političke rasprave i analize Političke rasprave i analizeAdından da anlaşılacagı gibi yeni dünya kupası finali gerçekleşecek. Bu turnuvaya katılacak olan ülkeler kesinleşmişti. Bunlar; Argentina, Chile, Croatia, Greece, čitaj više »

[EA Gazetesi] Türkiye ve Dünyadan Son Gelişmeler

40 Dan 2,420, 13:51 Turska Političke rasprave i analize Političke rasprave i analizeTürkiye uzun süredir hayalini kurdugu tekere sonunda kavusmuştu ancak ortada bir sorun vardı; %100 bonusa hala ulaşılamamıştı. İşte bu sorunda ortadan kalktı. Türkiye S.čitaj više »