Ambijent uključi/isključi

endorse mission

1 Dan 2,899, 01:40 Objavljeno u India India Prvi koraci u eRepubliku Prvi koraci u eRepubliku
endorse me and finish your missionand touch one

[img]http://g04.a.alicdn.com/kf/HTB1uUfPIVXXXXahapXXq6xXFXXXn/Free-Shipping-A-row-of-sexy-ass-Fashion-[/img] … čitaj više »

take your time

4 Dan 2,681, 15:15 Objavljeno u Albania Albania Prvi koraci u eRepubliku Prvi koraci u eRepubliku

Endorse please thank you o7

čitaj više »

PO FILLOJNA PAK ME PUNU

20 Dan 2,635, 09:56 Objavljeno u Albania Albania Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize

Peshendetje qytetare te nderuar te erepublikes o/

Se pari flm per voten e juve do mundohem sa me mire qe ta perfaqesoj emrin Shqiptare ne erepublik .Tani po fillojna me pune pak se pak kena kohe, siq e permenda edhe me heret me

čitaj više »

NUK E DI PSE KANDIDOVA

28 Dan 2,633, 23:56 Objavljeno u Albania Albania Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize

Peshendetje popull shpresoj se jeni duke e kaluar sa me mire ne erep :p


Une kam kandidu per CP kete muaj po skam asnje premtim do e be kete apo ate !!

Shkurt do mundohem per Kosoven sa me shume kete mandat nese e fitoj , e per tjert shum

čitaj više »

Pergjegesia

37 Dan 2,582, 05:32 Objavljeno u Albania Albania Prvi koraci u eRepubliku Prvi koraci u eRepublikuSpo di ka me ja nise tana anet mut e kena bo, diqka mundem me than mos i hyni nje pune qe nuk jeni te zot te beni, pak respekt per do lojtare qe hedhin pare reale ketu dhe e humbin kohen per Shqiperine e ju qoheni beni hajgare .

Ku … čitaj više »