Ambijent uključi/isključi

Prijavi se

 

Nastavi

Nastavi Izradom računa pristaješ na Uvjete korištenja & Pravila o zaštiti privatnosti
Ponovno pošalji e-mail   |  Ne možeš pronaći e-mail? confirmation@erepublik.com

Resend the confirmation email to this address

Ponovno pošalji e-mail Ne možeš pronaći e-mail? confirmation@erepublik.com

[MoFA] - Përzgjedh ambasadorët për muajin Nëntor.

Dan 1,820, 04:52 Objavljeno u Albania Albanija od Labern


Përshendetje eShqiptarë të eShqipërisë

Ministria e Punëve të Jashtme ditët e fundit është marrur me shqyrtimin e kërkesave për Ambasador dhe nga dita që kemi hapur konkursin deri tani kemi zgjedhur këta Ambasador në këto shtete që po shifni më poshtë...

Kërkesat për Ambasador nuk kanë qenë të shumta por sipas resultatit që kemi pa kanë qenë fiks për këto shtete, duke anashkaluar disa prej tyre që nuk i kanë plotsuar kushtet për Ambasador.1. Sweden X-tolle

2. FYROM raamce

3. Bulgaria Zeau

4. Bosnia & Herzegovina cobra26

5. Colombia Teuatamos

6. Switzerland Ardi Scofield

7. Ireland Gezim Rushiti

8. Canada Adem Lajqi

9. Germany AgimRamadaniGL

10. Austria Gzim Hasani

11. Montenegro Roma As

12. Greece AlbRepublik

13. Turkey Altin Veseli

14. France Illyrian The RevengeR

15. Argentina BestarDibra

16. Spain Kosova Warrior

17. United Kingdom Gentian A Berbati

18. United States SlashU2

19. Romania Mona Agrigoroaiei

20. Italy strateg1

21. Chile Erlindi

22. Portugal tirane 1

23. China Warlili2

24. Poland Crazy Alboz

25. Hungary Kafka Drakula1

26. Ukraine Edrion

27. Republic of Moldova EdwardGj

28. Israel Skanderbeg Hero

29. Belarus HELMI AL

30. India cameria bobi

31. Australia pijani dado

32. Brazil IeRnEs

33. Serbia Kristjan Nikolla

34. Indonesia orlandovlore

35. Croatia uzhubiUrime të gjithë Ambasadorëve të zgjedhur, presim një punë të mirë ngap ta pasi që jemi munduar që ti afrohemi të gjithave kërkesave ku është më mirë pra në shtetin që kanë dashur.

Konkursi vazhdon edhe më tej, mund të konkuroni mirëpo nuk mirret parasysh vendin në cilin doni të jeni pra nëse ndonjëri nga Ambasadorët liron vendin për cfardo lloj arsye atëher jeni i detyruar të punoni si Ambasador në vendin të cilin ne do ju zgjedhim dhe jo aty ku deshët pasi që kështu i kemi mundësit.

Ambasadorët janë zgjedhur nga zëvendësi im, dhe e faleminderoj shumë në këtë rast pasi që ka bërë një punë shumë të sakt dhe të drejtë.

P.s Lus të gjithë ambasadoret të më bëjnë add mua dhe A E N E A S

Me Rrespekt dhe Sinqeritet
Ministri i Punëve të Jashtme - Labern
zv.Ministri i Punëve të Jashtme - A E N E A S

 

Komentari

DoRi94
DoRi94 Dan 1,820, 04:58

suksese dhe beni pune te mire ,, te pakten kete muaj

AlbRepublik
AlbRepublik Dan 1,820, 05:05

Suksese te gjithve...

Ledjo 7
Ledjo 7 Dan 1,820, 05:39

www

Elton CrazyShady E
Elton CrazyShady E Dan 1,820, 05:47

Urime Cobres .

A E N E A S
A E N E A S Dan 1,820, 06:18

vote te dali top 5

Dellodas
Dellodas Dan 1,820, 06:40

v

raamce
raamce Dan 1,820, 06:55

Suksese

ArnoldDjin
ArnoldDjin Dan 1,820, 07:12

V

Erlindi
Erlindi Dan 1,820, 07:55

urime te gjith ambasadorve

A E N E A S
A E N E A S Dan 1,820, 08:21

JU LUTEM MOS DERGONI MESAZHE SEPSE UN DHE LABERN DO JU DERGOJME VETE DHE DO JU SHPJEGOJME LOJEN TE TEREVE DERGONI VETEM PER SHOK FALEMINDERIT

Edrioni
Edrioni Dan 1,820, 08:23

flm ukrahina do na ndihmoje shum pasi keni cu ambasador fiks

Labern
Labern Dan 1,820, 08:35

Ndiqni udhezimet e zv mofa A E N E A S

cobra26
cobra26 Dan 1,820, 10:05

faleminderit qe mkeni perzgjedh mu

A E N E A S
A E N E A S Dan 1,820, 11:34

JU DERGOVA TE TEREVE KERKESE PER SHOKE! PRANOMENI

LiL Serxhio
LiL Serxhio Dan 1,820, 11:57

18

Illyrian The RevengeR
Illyrian The RevengeR Dan 1,820, 13:24

V+S faleminderit

Kleivis Marku
Kleivis Marku Dan 1,821, 14:51

Fitoni para nepermjet shkurtimit te linkut http://tinyurl.com/cperhfv

a le si ander
a le si ander Dan 1,821, 14:59

ambasador edhe ne serbi? qka na vyn

Roger Griswald
Roger Griswald Dan 1,822, 23:25

\o/

 
Objavi svoj komentar

Što je ovo?

Čitaš članak koji je napisao građanin eRepublika, virtualne strateške igre za više igrača koja se temelji na stvarnim državama. Kreiraj svoj vlastiti lik i pomogni svojoj državi da stekne slavu, dok se ti dokazuješ u ulozi ratnog junaka, renomiranog izdavača ili financijskog stručnjaka.