[FORDÍTÁS][EDEN] A hősök úgy harcolnak, mint a görögök.
Dan 1,900, 05:09
•
od
viktor127

Eredeti cikk:http://www.erepublik.com/hu/article/-eden-heroes-fight-like-greeks-2198138/1/20
Üdvözöllek az EDEN házában.
Egy lenyűgöző harcot követően, az egyik legerősebb ellenségünk ellen eRepublikon,büszkén jelentjük be,hogy Görögország visszatért a világtérképre.Először is szeretnék gratulálni a görög játékosoknak a jól megérdemelt győzelemhez.Beledtak mindent, amiük csak volt, és most itt a jutalom a bátorságért és erőfeszítéseikért.
"Azért nem mondjuk, hogy görögök úgy harcoltak, mint a hősök, mert hősök harcoltak úgy, mint a görögök"!-Winston Churchill
Ez a győzelem,ad okot arra hogy megosszuk és ünnepeljük együtt a testvériséget. Együtt bebizonyítottuk, hogy jobb számok nem egyeznek meg a kiváló taktikával, és nem képes versenyezni az akarattal, hogy harcoljunk a szabad testvéreinkért.Bár bízunk benne, hogy az emberek többsége ismeri a háború helyzetét és megérti annak fontosságát,ennek ellenére megkértük a görög külügy minisztériumot arra,hogy osszák meg veletek a hírt,hogy ez a háború már a végéhez közeleg.Úgy gondolom,hogy ez az a pillanat amire mindenki várt.
Győzelem vagy halál.
A háború rövid története.
A több, mint 1 hónapig tartó békét és jólétet követően Macedónia és Bulgária, valamint a TWO vezető tagjai eltervezték Görögország elfoglalását.Egy 2 az 1 elleni harc vette Kezdetét, melyben Görögország küszködött a túlerő ellen.Görögország segítségére sietett Törökország.Közös erővel sikerült meggátolni a makedónok és a bolgárok előrenyomulását.Napok csak teltek és egyik fél sem ért el kiemelkedő sikereket.2 hónap elteltével sajnos Makedóniának sikerült elfoglalnia Görögországot.A görögök azóta küzdenek a régióikért.
Végre nemrég fordult a kocka és immár a makedónok védik saját területüket.
Úgy látszik korán örültek a görögök, mert jó úton haladunk az eltörlésük felé.

Komentari
Što je ovo?
Čitaš članak koji je napisao građanin eRepublika, virtualne strateške igre za više igrača koja se temelji na stvarnim državama. Kreiraj svoj vlastiti lik i pomogni svojoj državi da stekne slavu, dok se ti dokazuješ u ulozi ratnog junaka, renomiranog izdavača ili financijskog stručnjaka.
hatodik vótoló, második száboló
ötödik sub
Mars a római hadisten volt, a görögöké Árész. Amúgy lényegtelen, mert fordítási hiba. A Victoria aut Mors azt jelenti: győzelem vagy halál
de amugy vote
Köszi,nem tudtam hogy latinul van javítottam.
Köszi a fordítást, előfizetés és szavazat ment
s+v
A fordítások segítenek megismerni a más országokban történteket, világlátásukat erről a jeti fosról, ezért hasznosak.
Hajrá!
v+s
v+s
Éhesló, általában nem vagyok egy hullámhosszon Veled, de be kell vallanom, néha jókat vigyorgok a hozzászólásaidon! LOL!
Vote a cikkre!