Об'єктивний погляд на Eden

Day 1,807, 05:47 Published in Ukraine Hungary by Frankin lV


Передмова: дорогий читач нового випуску Marengo Time's, в даній статті я опишу позитивні і негативні сторони організації Eden. Стаття являється особистим поглядом автора в багатьох речах. Бажаю вдалого читання...



Перш ніж написати цю статтю я вирішив по-ближче дізнатися про даний альянс. Насамперед мене цікавили такі питання:
- Коли і як був створений Eden?
- Хто є його засновниками?
- Як Україна вступила в Eden?
- Коротка історія альянсу?




Еден - це найстаріший альянс, оснований на принципах братерства. Він був створений після розпаду альянса Атлантіс. Спочатку даний альянс не був офіційно затверджений - це було пов'язано з переконанням, що договори є простою формальністю. Тому дату створення даного альянса мені визначити так і не вдалось. Після розпаду Атлантіс країни-учасники розділились на два табори: Еден і Фортіс. Проте в другого виникли дипломатичні проблеми і він розпався. Після цього більшість країн з Фортісу перейшли в Еден. Відомо, що Еден пережив 2-3 Світових війни. До складу Едену увійшла і Україна - проте про це потім.



Проблеми Едену:
Як і у всіх організацій в Едена були проблеми. Проте я розгляну тільки ті, що виникли після розпаду альянса Оне. В свій час Оне був найсильнішим альянсом. Щоб рівносильно протистояти йому Еден об'єднав зусилля з Террою. Проте вічна війна між Еденом і Террой проти Оне стала не цікава деяким учасникам обох таборів. Згодом розпочалися великі зміни, які вплинули і на Еден.

І. По-перше це був розпад Терри. Братський альянс розколовся. Еден і Терра давно підтримували один одного і їх розпад вплинув на Еден більш негативно.


ІІ. Після розпаду Терри, Едену не хватало координації дамагу. В багатьох країнах виникло незадоволення таким розпорядком дій. Першою покинула під цим натиском Фінляндія - їй не хватило підтримки в війні з ABC і вони створили з шведами альянс Асгард.


ІІІ. Українсько-російський конфлікт ще сильніше відділив залишки Терри від Едену.


IV. Атака Туреччини на Ізраїль, референдум про існування в Едені України, вихід з Едену Білорусії та інше. Склалось враження, що не успіває одна проблема затихнути, як появляється друга.



Тепер детальніше про участь України в Едені. 15 березня 2011 року до складу ЕДЕНу увійшла еУкраїна. На даний момент Еден веде війну з Lea, Ctrl, Alt, Cot, ex-One, ABC - фактично з усіма кому не лінь. Дамагу на всіх не вистачає. Участь України в Едені по-іншому назвати ніж Хардкорний тип гри не можна. Проте вряд можна назвати Україну, як державу для такого типу гри. Ні, ми зовсім під нього не підходим! Розглянемо ситуацію в Україні: ось наступив день, коли ми вже 3 місяця під випилом. Що робив Еден? Спочатку ми думали, що він не надає допомогу із-за конфлікту з Росією, потім із-за сербів, які рвались в Китай, потім "ля-ля-ля" - тільки, щоб ми в щось повірили. На початку краску поразки змивала думка про бейбі-бум. Проте, як виявилось це була проста гонка ботовійн за конгрес і президентське крісло. Далі ми догрались і наші ряди поріділи через бан. Поступово ми розчарувались в війні. Наші війська були деморалізованими - більшість виїхали закордон і били за нову країну, інші просто вирішили навіщо воювати, якщо ми все-одно програєм, ще інші в гонці за бх-медальками в Чехіях, Парагваях і т-д. Нам потрібно було знати за, що воюємо, потрібні були перемоги, а їх не було.



Проте вчорашня подія змусила мене здивуватись. Нам надали допомогу наші союзники. Більше трьох місяців вони мовчали. Мене не стільки здивувала поразка в Придністров'ї, хоча я покладав великі надії, ніж те, що вони воювали за нас. Що їх мотивувало за три місяці згадати про нас? Можливо те, що за цих три місяця ситуація почала виходити з під контролю. Едену було вигідно, щоб Угорщина дрейнила дамаг, поки Румунія і Хорватія атакували острівні країни в Тихому і Індійському океані, тому що в неї були зв'язані руки в цей час. Проте референдум в Україні та вихід Білорусі заставив їх зацікавитися цим Східно-Європейським регіоном. Напевно щодо референдуму то їх кількість приблизно стала 50/50 тому, що багато українців боялись просто щось змінювати. Думаю в Білорусі вийшло б так само, як і в Україні, провівши б вони референдум.




Так закінчився другий випуск. Всім гравцям до 25 lvl булок на 300хп.
П.с. ще раз повторюю, що думка є особиста. Якщо знайшов помилку, то напиши в п.м. - отримаєш 2ку7 танка. З вами був Frankin IV.