Fond on/off

[MoEdu]ChatZilla - nje opsion tjeter per IRC

6 2,333 jour, 02:53 Albanie Premiers pas dans eRepublik Premiers pas dans eRepublikMenyrat per te pasur qasje ne IRC(chat) jane te shumta.Ka web-faqe te cilat na e ofrojne kete mundesi direkt permes internetit pa pase nevoje per te shkarkuar asnje program.Zakonisht kjo menyre nuk eshte … en savoir plus »

[MoEdu]Lenda a pare,prodhimtaria dhe resurset

22 2,331 jour, 01:48 Albanie Affaires et finance Affaires et financeLenda e pare

Lenda e pare(raw material) eshte material i domosdoshem per krijimin e produkteve perfundimtare(arme dhe ushqim)Lendet e para … en savoir plus »

Ministria Imigracionit-Puna Kongresit

13 2,288 jour, 08:12 Albanie Débats et analyses politiques Débats et analyses politiquesPershendetje nga ministri i brendshem i imigracionit AL Soldier95 ne kete artikull desha te beja thirrje Kongresmenve qe do behen keto ditë qe te kontaktojn en savoir plus »

Ministria Imigracionit

14 2,272 jour, 02:55 Albanie Débats et analyses politiques Débats et analyses politiques


Pershendetje une jam Soldier95 per kete muj une do jem Minister i brendshem i Imigracionit,ky do jet nje mudul i ri per aplikimin e CS ne Albania po patem Congres kete muaj.
[img]http://i.imgur.com/[/img] … en savoir plus »