Fond on/off

Rakstnieku atbalsts & Daudz laimes Latvijai!

10 2,555 jour, 02:33 Published in Latvia Latvia Premiers pas dans eRepublik Premiers pas dans eRepublikSveiki spēlētāji!

Ir pagājušas 100 e-dienas kopš mana pēdējā raksta, cik gan ironiski ir tas, kad pēdējais raksts bija par karu ar Baltkrieviju un tieši tagad esam atsākuši nākošo karu ar viņiem, … en savoir plus »

Karš ar Baltkrieviju

18 2,455 jour, 14:32 Published in Latvia Latvia Analyse de guerre Analyse de guerreSveiki spēlētāji!

Te atkal es, saskaņas centrs, jau nu nē, bet gan paši ziniet kas. Gribēju izveidot nelielu rakstu par mūsu kopienu. Gribētu pateikties visiem, kas bija … en savoir plus »

Māju rūpniecība

12 2,437 jour, 11:36 Published in Latvia Latvia Affaires et finance Affaires et financeSveiki spēlētāji!

Visiem zināms jau par šo "jauno" industriju, bet tomēr daudzi spēlētāji vēl īsti nesaprot un nesaskata būtību, tad nu sāksim apskatīts šo specifisko ienesumu spēlē. Šī … en savoir plus »

Pacifica

28 2,425 jour, 04:26 Published in Latvia Latvia Interactions sociales et divertissement Interactions sociales et divertissementSveiki spēlētāji!

Esam izvēles priekšā, ko jums vajadzētu pieņemt. Šis nav oficiāls pieņēmums, bet mans personīgais viedoklis par "+" & "-"!

Sāksim ar to, kad Latvija pagaidām … en savoir plus »

Prāta stāvoklis, mosties?

27 2,417 jour, 15:13 Published in Latvia Latvia Interactions sociales et divertissement Interactions sociales et divertissementPagājuši divi mēneši kopš pēdējās ziņas no manis, lai arī biju palicis kluss, daļēji pazudis no šejienes, tas nemainīja manu nostāju pret erepublik. Tas nemaz nenozīmēja to, kad man vairs nepatīk te … en savoir plus »