Fond on/off

[MW] Trafieni - zatopieni

153 2,010 jour, 14:31 Pologne Interactions sociales et divertissement Interactions sociales et divertissement

Ahoj o/

Na wstępie tego artykułu chcielibyśmy pogratulować PCA wspaniałego zwycięstwa w Polsce i top 4 na świecie. Olbrzymie gratulacje i nasze podziękowania należą się również MU Gwardia, Grom i POG. Rywalizacja o

en savoir plus »

[MW] Płyniemy ich zatopić

98 2,003 jour, 05:41 Pologne Interactions sociales et divertissement Interactions sociales et divertissementPoczątek rozgrywki, a my zajmujemy 25 miejsce. Chcemy być jeszcze lepsi z Tobą!Nie czekaj, dołącz do szczęś … en savoir plus »

MW uspokaja

37 1,982 jour, 11:37 Pologne Interactions sociales et divertissement Interactions sociales et divertissement

Ahoj Szczury Lądowe!

W dzisiejszym wydaniu gazety MW podzielimy się z Wami najnowszymi wieściami i informacjami z naszej floty. Dobra nowina, w tych trudnych czasach flame'u i trollingu jakie ostatnio nastały.

1. Stanowisko MW sprawie buntu

en savoir plus »

[MW] List otwarty do Prezydenta Polski

180 1,971 jour, 10:31 Pologne Consignes de combat Consignes de combat

Szanowny Panie Prezydencie Coehoorn.

My, niżej podpisani, dowództwo grupy bojowej Marynarka Wojenna zwracamy się do Pana z uprzejmą prośbą o zajęcie stanowiska w sprawie niepokojących wydarzeń jakie ostatnio miały miejsce w naszym kraju.

Jesteś

en savoir plus »

MW-owy artykuł z tytułem

34 1,830 jour, 15:04 Pologne Interactions sociales et divertissement Interactions sociales et divertissementAhoj szczury lądowe!

W poprzednim wydaniu naszej gazety dzieliliśmy się z Wami naszymi sukcesami. Upłynął jedynie tydzień, a w naszej grupie bojowej zaszło tyle zmian, że znów czujemy się w obowiązku … en savoir plus »