Krótko i na temat! Przydałby się kongres.

Day 2,591, 02:40 Published in Poland Poland by Minister Obrony Narodowej

Witajcie!

Choć wielu z Was chętnie pożegnałaby Polski kongres jest istotne abyśmy go jednak mieli. Chodzi o pieniądze i pozycję w negocjacjach. Jeśli nie będzie kongresu nie będzie jak wyciągać pieniędzy z podatków. Co za tym idzie nie będzie nas stać na CO. Wyzwolić się będzie bardzo trudno.

Oto warunki jakie musimy spełnić abyśmy mieli kongres:
A country will have a congress election if they have at least a region on every month on 23rd 02:00 and 25th 00:00 and 26th 06:00.

Obecnie mamy 5 regionów. Pomerania i Śląsk są właśnie atakowane. Aby spełnić wszystkie warunki musimy wytrzymać do 26 grudnia do godziny 06:00 czasu erepa. Mamy więc do wytrzymania 52 godziny!

Atak na Śląsk zaczął się w okolicach 11:00. Serby będą atakować region za regionem. Każdy atak trwa minimum 8 rund po co najmniej 1h30 plus 5 minut przerwy między rundami + czas na przeliczenie wyników po bitwie i minutowe dopisanie do kolejki. W ciągu 52h są w stanie zająć dokładnie 4 regiony jeśli nie będzie żadnego przedłużania z naszej strony będziemy tutaj walczyć z minutami.

Argentyna wygląda lepiej. Udaje nam się wygrywać RW więc skupimy się na walce z nimi. Dzisiaj Pomerania. Musimy tutaj naprawdę silnie bić i wygrać. Jeśli nam się to uda kongres będzie ocalony już dzisiaj. Jeśli nie to będziemy musieli przedłużać kolejne bitwy (także z Serbią) i wygrywać każde RW które będzie można odpalić.

Dlatego dzisiaj skupiamy się maksymalnie na Pomeranii! Musimy zrobić co w naszej mocy aby zwyciężyć w tej bitwie! W nocy natomiast zaczynamy walkę w RW w Great Poland!

Co się stało wczoraj? Mam nadzieję, że napisze o tym jeszcze prezydent w najbliższym czasie. Mieliśmy zapewnienie od Argentyny, że zakończą wojnę jednak zostali oni zmuszeni przez Serbów do kontynuacji działań wojennych. Nam Serbia zaproponowała zwrócenie kosztów Declare Of War którą odrzuciliśmy. Stąd zawirowania w GP za które szczerze przepraszamy. Zaufaliśmy zapewnieniom przeciwnika, który do tej pory zachowywał się wiarygodnie. Taka sytuacja się już nie powtórzy.

Proszę Was wszystkich o pomoc i walkę zgodnie z rozkazami. Dzisiaj czas na zwycięstwo! Pomerania - all in!

Wiem, że ostatnimi czasy sporo było problemów z rozkazami i klarownością sytuacji. Musicie wiedzieć, że po tym jak nasze akcje informacyjne i starania nie przynoszą rezultatów i widzimy Polaków walczących przeciw nam za Serbskie CO także nasze morale ulegają załamaniu. Rozumiemy Waszą frustrację i złość. Dzisiaj ruszamy do walki z nowymi siłami. Od dzisiaj zrobimy co w naszej mocy abyście byli doskonale poinformowani o planach i działaniach!