[MinDem] Соціалізація новачка у грі

Day 2,531, 05:54 Published in Ukraine Ukraine by Riardiray



Можна погоджуватись, можна ні - але еРепаблік - гра, котра є непоганим симулятором реального життя. І, як в реальному житті, одним з основних чинників вашого еЖиття будуть стосунки між гравцями, соціальна взаємодія. То ж у вас з перших кроків з'являється два шляхи - або забити на всіх і пробивати шлях самотужки, що є вельми проблемним, або вливатись у колектив, що також є непросто. Проте другий шлях можна собі трішки полегшити, якщо дотримуватись кількох нескладних порад. Отже:

Народна мудрість каже: "по одягу зустрічають - по розуму проводжають". Але хіба може бути одяг у віртуальному світі, по якому будуть судити з перших хвилин про вас? Може. Це ваш...

ПРОФІЛЬ



1. Ваш аватар. Багато гравців недооцінюють аватар, ліплячи на його місце казнащо, або й взагалі лишаючи поле пустим. Як правило, гравець, в якого нема аватару, не викличе до себе великого інтересу і бажання спілкуватись. Враховуйте, що гравці, до яких стукають початківці з пропозицією дружби, як правило, або помітні фігури на еРепаблік, або продвинуті бійці. Часто-густо вони мають досить мало часу на спілкування з оточенням, то ж, якщо вже хочете викликати їх на розмову, спробуйте їх зацікавити хоча б аватаром.
Певні кола стверджують, що за аватаром криється альтер-его, та особистість, якою би ви хотіли бути. Якщо там сірий квадрат, то і особистість цілком може бути сірою, не цікавою оточенню.
В багатьох загонах розроблена своя уніформа, і коли видно гравця з гарно підібраною аватаркою та ще й тематично у відповідності до уніформи загону, такий гравець викличе більший інтерес у ерепівців. [1]
2. Нік. Гравець приходить у гру вже зі своїм ніком. Осмислений нік, в якому можна прочитати натяк на суть гравця, справляє позитивне враження. Не дуже цікавими є буквенно-цифрові ніки, чи й просто малозрозумілий оточенню набір літер. Якщо ви це читаєте перед реєстрацією, спробуйте напружити фантазію і придумати щось оригінальне. Українська мова багата на поняття та явища, а окрім неї є і інші мови, які містять свої поняття та імена. Якщо ви вже зареєструвались, і нік перестав вас задовольняти - інтерфейсом гри передбачена можливість заміни ніка, але це буде коштувати 5 голд, немала сума для новачка, якою можна розпорядитись значно раціональніше на перших місяцях ежиття.
3. "Про вас". Тут ви можете написати все що будете вважати за потрібне. Багато хто описує свою е-кар'єру, сімейний стан, тощо. Там можна розмістити малюночок, виконаний псевдографікою, вірш або анекдот. А можна лишили і зовсім пустим.
За допомогою всієї цієї інформації ви швидше знайдете...

ДРУЗІ
Знову ж, як кажуть у народі, не май сто юанів, а май сто друзів. У грі є три чинники, які спонукають гравця знайти друзів: квест від Плато на 100 друзів, квест від Міндему на 400 друзів і бажання мати контакт із цікавими людьми. Це можуть бути як однопартійці, побратими по Військовому загону, так і ті, кого ви помітили деінде і хто став вам цікавим.
Для того щоб додати людину до друзів, треба перейти на її профіль. Там можна детальніше ознайомитись з тим, хто це і чим він живе, звісно в межах тої інформації, яка наведена. Але перше враження скласти вже можна.
Праворуч вгорі ви побачите кілька кнjпочок.

Найперша ліворуч з плюсиком (1), якраз і є тим запрошенням на дружбу, яку ви посилаєте іншому гравцю. А він вже вирішить, достойні ви його уваги чи ні. На картинці кнопочка червона і з мінусом, це значить, що ця людина уже перебуває у вас в друзях і ви можете видалити її з кола щасливчиків простим розчерком миші. Наступна кнопка, з конвертиком (2) - ви можете написати респонденту все що ви про нього думаєте. Цілком можливо, що після цього його рішення з приводу зачислення вас до кола друзів кардинально зміниться як в одну, так і в іншу сторону.
Третя кнопка (3) - запропонувати батон (Сихівський). Це також може сприяти потепленню стосунків між майбутніми колєгами (друзями).
Натиснувши на неї, ви отримаєте меню з вашим інвентарем, і полями де можете вказати скільки і чого хочете надіслати щасливчику.

Наступна кніпочка з рукою, повною золотих має ті ж функції, тільки вже з голдом і національною валютою, СС. Хоча якщо ви це читаєте вперше, ця кніпка і тим більше наступна, вам точно навряд чи знадобиться найближчим часом. [3]
Коли ви отримаєте хоча б кілька друзів, ви отримаєте можливість читати і...

ШАУТИ

Українською це просто Стіна. В цьому меню на титульній сторінці ви отримуєте можливість читати і писати в три розділи. Перший (1) - короткі повідомлення від ваших друзів. Другий (2) - від побратимів по Військовому загону. Третій (3) - від однопартійців. Коли Плато пошле вас щось написати на партійній Стіні - сміливо йдете сюди і пишете все що думаєте з цього приводу, квест закриється.

Кожне з цих повідомлень ви можете прокоментувати або просто схвалити, подавши знак товаришу, що його помітили. Можна написати і самому, наприклад з воланням про допомогу закрити квест на 25 коментів до статті, прислати хліба, чи просто висловитись з приводу останніх нововведень Плато. Якщо ж вам хронічно не вистачає місця в шаутах, ви маєте можливість донести ваші думки до оточуючих через...

ПРЕСА
Так, ви можете започаткувати свою газету та підтримати чужу, що також сприяє заведенню друзів.

Своя ж газета - задоволення платне і коштує воно аж 2 голди.
Варто придумати нестандартну назву і підібрати до неї відповідний логотипчик (не намагайтесь вліпити велику картинку, логотип буде дуже малий, десь 64х64), а також написати, яку загальну тематику та направленість буде мати ваша газета.

Як компенсація за витрати, при виконанні квестів від Плато на молодшого і старшого журналіста ви отримаєте 1 і 3 голда (по 1 голду за статтю), то ж будете мати чистого прибутку 2 голда. Деякі фанати можуть спробувати назбирати 1000 підписників до своєї газети і отримати медаль Медіамагната ціною в 5 голд. Але попереджаю одразу, на цій медалі розбагатіли одиниці, це дуууууже марудна справа.
Газета - чудовий варіант і себе показати і на людей подивитись. Якщо стаття вийшла цікава, почне підтягуватись народ з коментарями. Ці коментарі можуть бути різними, то ж готуватись варто до всього, але як правило, більшість доброзичливі. Тут також можна навербувати собі друзів, побачивши однодумців. Дехто може захотіти вас проспонсорувати, приславши хліб, танки, юані і навіть голд! То ж газета може виявитись вельми прибутковою справою, але, це, звісно, залежить від наповнення.

Коли ви перебрали всі варіанти соціалізації, які пропонує вам інтерфейс еРепаблік від Плато, лишається ще багато варіантів соцмереж та форумів, де зустрічаються друзі ну і, звісно...

СКАЙП
В нашому середовищі скайп є практично необхідним. В ньому проходить велика частина спілкування між приятелями, окрім того окремі чатики мають політичні партії, а Військові загони можуть мати навіть кілька чатиків, де проходить спілкування, заповнюються заявки на видачу пайків, отримуються бойові накази. То ж, якщо у вас ще нема скайп-ніка - варто подумати про його створення.

IRC
Дехто з старих егромадян та еугрупувань використовує окрім скайпу ще IRC, то ж ваша дружба з Іркою тільки вітається.
Логічно зареєструвати свій нік або і позивний, і можна використовувати IRC як штабну радіостанцію (в першу чергу для тих кого цікавлять військові дії) і для виходу на загальноеУкраїнські та й еСвітові канали. наприклад:
загальний еУкраїнський чат http://goo.gl/hYLuCY
еУкраїнський військовий чат http://goo.gl/BnmE3E



Кілька порад на завершення.
1. Інформація це також товар. За цей товар ви купляєте собі увагу. Спробуйте запропонувати цікавий та якісний товар. Це я про що? Починайте читати книги, дивитися фільми, наповнюватись цікавою інформацією. Якщо ви нічим не наповненні, навряд ви викличете до себе купу інтересу.
2. Спробуйте підходити до всього з почуттям гумору. Людину, яка без перерви жаліється на свої проблеми, скоро почнуть обходити стороною, хоча б тому, що у всіх своїх проблем вистачає і не варто думати, що ваші проблеми найпроблемніші. З такими речами краще йти до якогось справжнього друга, кому можна "поплакати в жилетку" і отримати реальне втішення.
3. Будь ви тричі генієм, знавцем купи мов і володарем неперевершеного інтелекту, поки ви не вийдете "на люди", а будете продовжувати сидіти в темному куточку, очікуючи, що по вас прийдуть, ніц не буде. Ніхто до вас не прийде і всі ваші величезні таланти так і підуть на пси. І не тому що люди злі, а просто тому що ніхто про вас то знати не буде.


[1] На еРепі останнім часом великі гальма при зміні аватарок. Якщо у вас не помінялася, спробуйте ще раз, поки не побачите зелений напис. Після нього можна спробувати почистити кеш, а якщо не допоможе й це - лишається чекати, коли авка зміниться. На це може піти час від години до доби.
[2] Коли отримали від когось запит на дружбу і приймаєте його, настійно рекомендую не просто тицнути, а й відписати цій людині пару слів. Вам не важко, а їй може бути приємно, і ця дружба може перерости хоча би в кілька лічок, а то й щось більше.
[3] Донатствувати ви можете тільки тоді, коли стаєте дорослим громадянином (отримуєте 50 сили) і 25 рівень.




Спеціально для Міністрества Демографії, студентка групи К02/09-14 еУніверситету ім. Юрія Дрогобича, Povitrulya


[MinDem] Бібліотека новачка / 2,479 еДень
www.erepublik.com/uk/article/2439323



Для шаутів:
[MinDem] Соціалізація новачка у грі
http://www.erepublik.com/uk/article/2460626