еУкраїнське суспільство by Zatey(1)

Day 2,010, 05:29 Published in Ukraine Republic of Moldova by waldemardp

Доброго дня еукраїнці! Попередня моя стаття, видана з еміграції мала жартівливий характер, крім одного останнього мему, який не усі зрозуміли.
Ця стаття містить у собі величезний обсяг інформації, мета якої донести і прояснити з моєї точки зору деякі питання, які найчастіше виникають у еукраїнській пресі та у еукнраїнської громади в цілому.

Перша тема, яку я вважаю за портібне розглянути являється еукраїнське суспільство, а головне - відносини усередині країни.
Читаючи еукраїнську пресу можна зробити хибний висновок - еУкраїна поділена на 2 політичні “табори”.


Перший так би мовити “табір” називає себе патріотами чи націоналістами( напевно я не можу сказати, бо поняття ці різні і бачив як одну назву так і іншу), серед опонентів більш поширена назва - “поцріоти” чи “упорки”.
Об’єднання це включає у себе партії NG та NF а також партію Res Publika, яка по суті являється тим допоміжним компонентом, який може викинути партію опонентів з ТОПу у потрібний момент. Об’єднання це домінує наразі в еУкраїні, завдяки наступним факторам:
1)Націоналістичні ідеї, запозичені з РЖ, а так як головний наплив молодих громадян саме з патріотичних груп соціальних мереж, то партії ці мають досить велику кількість людей;
2) Досить дієвим важелем є велика кількість мультів( аккаунти, які створені людьми з одного комп’ютера та використовуються у політичних, економічних цілях);
3)РЖ знайомство більшості членів правлячої гілки об’єднання. На перший погляд цей фактор не є значимим, але знову ж таки це хибна думка. РЖ знайомство дає дуже велику перевагу, коли справа стосується саме об’єднаних партій - усі справи вирішуються значно простіше і ступінь недовіри при цьому мінімальний;
4)Вік гравців, що знаходяться у важеля управління також грає свою роль. По-перше слід зазначити, що гравці, вік яких 30+ у грі будуть однозначно довше, ніж молоде покоління. Це викликане тим, що молодь прагне розвитку у РЖ, інколи через це гра вже на другому плані, а згодом молодь просто йде з гри. У старшого покоління гра заміняє відпочинок, в окремих випадках гра займає більше часу ніж РЖ, тому і йти з неї немає сенсу. Також фінансова складова у населення 30+ куди вища ніж скажімо 16-25 ну і відповідно бажання вкладати гроші у гру чи не вкладати. Це стосується звісно не усіх, але тенденція така спостерігається.
Висновок: NG+NF будуть при владі до тих пір, поки є олдфаги, які при владі та мульти. Молодь, яку зараз призначають у конгрес на мій погляд недієздатна будь-що створювати чи навіть тримати на тому рівні, що є зараз. Навіть припускаючи, що вони також будуть створювати мультів не виключає фактор внутрішніх суперечок та розколу, а відповідно і втрати влади.
Щодо політичної складової -як би гарно не писали провладні газети, фейлів усе ж дуже багато( дане питання буде розглядатись у наступних статтях)



Партії, що знаходяться у опозиції я не можу оцінювати, як одне ціле і на це є ряд причин, тому буду розглядати їх окремо.

Молода партія, партійці вважають себе консерваторами, поширена назва у опонентів - “консерви”. Партія досить успішно проявляє себе на еукраїнській арені завдяки наступним факторам:
1)Досить досвідчена молодь, що дійсно випускає пізнавальні, аналізуючі, розважальні статті і завдяки цьому має досить непогану репутацію;
2)Партія має свій ідеологічний напрямок та не зациклюється на патріотизмі, націоналізмі;
3) Досить непоганий наплив новачків.
Висновок: партія дійсно працює, дійсно має перспективи, як партія. Головним фактором неможливості розвитку далі є напрямок, що не допускає підтримки кандидатів у президенти від інших партій чи співпраці з ними. Об’єднання NG+NF розуміючи, що таким чином вони спокійно отримують більшість постійно підтримує усі ідеї нейтрального стану та самостійності. Також у партії спостерігається порівняно невисока кількість мультів, що дозволяє при необхідності підніматись у рейтингу, але значно на економічну чи політичну складову це не впливає.

Партія, яку знають на теренах еУкраїни, як злісного опонента NG+NF.Поширена назва у опонентів-”ліберасти”. Партія має досить хорошу репутацію завдяки:
1)Досить великій кількість олдфагів, які досить активні та мають досвід;
2)Поступливість у політичних перемовинах, що довзоляє легко домовитись з іншими партіями та у разі необхідності отримати дійсно дієву допомогу від союзників;
3)Стабільна кількість партійців.
Висновок:успішна стабільна партія, але отримати більшість на перегонах у конгрес чи президентських не являється можливим через брак голосів. По суті завдяки своїй поступливості, олдфагам та стабільності партія у важливий момент і може стати тим самим фундаментом об’єднання опозиційних партій та опорою. Спостерігається невелика наявність мультів.

Олдфажна партія, яку знають абсолютно усі еукраїнці завдяки оригніальності. Хтось ненавидить, інші поважають. Партійці називають себе анархістами, опоненти використовують назви “анархи”, інколи “ліберасти”. У своєму активі має наступні фактори, що характеризують її:
1)Оригінальність у ідеології. Цей фактор є дійсно випробувальним, адже у партії залишаються тільки ті, кому дійсно подобається напрямок та ідеї партії, ідеологія не популярна в еУкраїні.
2)Стабільність партійців.Не зважаючи на дуже малий притік партійців партія більшість часу знаходиться у ТОП-5. Це характеризує її як партію, де більшість саме олдфаги, хоча за останніми підрахунками активна молодь зараз домінує по кількості.
3)Бажання співпрацювати з іншими опозиційними партіями є також важливим фактором, який дозволяє партії мати свій голос у конгресі, а також підтримку більшості опозиційних партій.
Висновок: Партія сама по собі не матиме жодного впливу на еукраїнській арені та через ідеологію жодних змін у майбутньому не передбачається. Разом з цим партія веде досить успішні дипломатичні перемовини з опозиційними партіями та уклала договір з партією Patriots of Ukraine про співпрацю, завдяки чому мають місце у конгресі. Більшість у партії-тукліки, які усе одно голосують та ведуть мінімальну політичну діяльність, через це і активність у пресі мінімальна.Спостерігається і наявність мультів, але дуже мінімальна.

Партія, про яку я мало що можу сказати. Партія досить довго на політичній арені, завжди виступала опонентом NG+NF та має олдфажний склад верхівки влади.Знову ж таки опоненти полюбляють називати "ліберасти".
Серед характеризуючих факторів можна відзначити:
1) Партія дійсно з характером-не зважаючи на порівняно невелику кількість партійців постійно ведуть жорстку боротьбу з NG+NF, через що були під ТО;
2)Хоча кількість партійців постійно коливається, верхівка залишається колишня, рішення приймають саме вони;
3)Досить непогана активність у пресі від окремих представників верхівки.
Висновок: Партія постійно у боротьбі, хоча багато партійців туклік. Завдяки своїм діям часто являються союзниками опозиційних партій у боротьбі за владу, хоча інколи офіційно цього не підтверджують. Спостерігається досить невелика кількість мультів.

Молода амбіціозна партія, основою якої є молодь, що досить активно себе проявляє. Партійці називають себе патріотами, опоненти використовують назву”ліберасти”. Фактори, що характеризують партію:
1)Досить велика кількість партійців, що вступили у партію за короткий термін. Завдяки цьому мають досить велику кількість амбіціозної молоді;
2)Успішна співпраця з іншими опозиційними партіями, у тому числі з “Ukrainian Anarchists” дозволяє мати своє право голосу у конгресі, що досить важливо у становленні;
3)Деякі партійці активно працюють у напрямку залучення нових громадян, а відповідно одразу агітують їх у свою партію, цим самим збільшуючи свою кількість.
Висновок: досить успішна партія, що має свій напрямок розвитку, а завдяки спрямуванню являється ідейним супротивником провладних партій. Завдяки дружнім відносинам з опозиційними партіями має свій вплив у житті еУкраїни. Щодо мультів не можу сказати напевно.

Тепер проаналізуємо усі опозиційні партії вцілому. Через те, що різна вікова категорія, ідеологічне спрямування та недостатня взаємодовіра між партіями можна зробити висновок, що цілісної спрівпраці опозиції немає. Переломним моментом може стати усвідомленість одразу усіх партій у потребі зміні становища, адже при нинішньому стані справ шанси співпрацюючих опозиційних партій отримати більшість у конгресі чи на виборах президента дорівнюють 0. Також можливим фактором може стати поява у однієї з партій великої кількості мультів і завдяки цьому досягнення влади. Але чи стане тоді ця партія і можливо партії, що співпрацюватимуть з нею на даний момент вести будь-які справи з іншими опозиційними партіями? Навряд.
Стаття побудована з моїх особистих міркувань та матиме продовження у наступному вигляді:
2)Аналіз каденцій усіх президентів з вересня 2012 року
3)Суспільна ворожнеча, виявом якої є українська преса

Zatey


Для шаутів:
еУкраїнське суспільство by Zatey(1)
http://www.erepublik.com/en/article/-by-zatey-1--2265089/1/20