[УКП] А яка у тебе е-прив'язаність?

Day 3,013, 08:49 Published in Ukraine Ukraine by 8ZEBRA8

Хеллоу е-українці та УКПшники.

Сьогодні дуже важливий день, тому що сьогодні п'ятниця. І сьогодні я стала "мама ама крімінал", бо перебігла дорогу поліцейським, як та чорна кішка, тільки у фіолетовій лижній куртці. Вони ж мені у гучномовець сказали, що тут переходити заборонено, через що у мене ледь не стався серцевий напад. Від гучномовця звісно, те що там не можна переходити я й так знала. Але сьогодні не про це...


День Валентина успішно пройшов. Усі ми видихнули з полегкістю, бо ніхто вже не вимагає від тебе подарунка або ж не нагадує, що ти тварь без пари (що сильно зменшує шанси вижити при світовому потопі).

Я ще тиждень тому отримала інсайд про тему цієї статті, але у зв'язку з підвищеною активністю перенесла написання на п'ятницю. Не знаю, що там каже батько Фройд про любов, у нього взагалі багато теорій щодо цього, а я розкажу про прив'язаність.

Прив'язаність до живого об'єкта це інстинкт з яким ми приходимо в світ. Новородок прив'язується заради ніжності та дотику, це довели Гарі й Маргарет Харлоу, які досліджували бондінг у мавп. Якщо дитини не отримує бажаної прив'язаності, то це переживається як травма. Травма - це комплекс подразників, параметри яких перевищують здатність дитини перенести їх, їй бракує засобів регуляції, тому в даній ситуації дитина залежить від підтримки і захисту об'єкта (мами). Прив'язаність дитини до мами виникає не одномоментно, як у гусенят, а укладається щонайменше 8 місяців.

Існує три види прив'язаності, хоча насправді їх є чотири.
1) Надійна прив'язаність, це коли дитина переживає маму як надійну, теплу, ту що вміє захистити. Тоді їй легко досліджувати простір і йти за інтересом, бо вона завжди знає, що може вернутися. Дитина довіряє мамі і світу на 70%.
2) Уникаюча прив'язаність - коли дитина не освоюється, не моніторить ситуацію навколо і не звертає уваги на маму. При тому вона переживає стрес й лишається з ним сам на сам, тому що немає куди вертатись, адже мама не безпечний об'єкт. При стресі у людини виділяється гормон кортизол, у таких дітей він просто зашкалює.
3) Амбівалентна прив'язаність - дитина не відходить від мами. Якщо та вийде буде посилено стресувати, а коли мама вернеться вчепитися в неї, буде бити і ображатися.
4) Дисорганізована прив'язаність буває у дітей-мауглі. Коли дитина виросла в жорстоких умовах.
Усі ці типи були досліджені Мері Ейнсворт у експерименті "Незнайома ситуація".

А тепер спробуємо поекспериментувати з прив'язаністю геймера до Ерепаблік, наприклад.
• Надійна прив'язаність буде якщо геймер постійно грає, довіряє грі та адмінам. Не боїться пробувати щось нове, шукає фану. На мою думку її можна назвати "нубівська прив'язаність", адже більшість з них хоче грати по максимуму (вони не наганяють на адмінів, хоча хто зна).
• Уникаюча прив'язаність існує у людей, які то туклікають, то вертаються у гру. Часто переживають через це, стараються більше сидіти у тукліку і не звертати уваги на нововведення адміняшок. Ми назвемо її умовно "туклікерська".
• Амбівалентна прив'язаність у геймерів, які цілодобово сидять в Ерепі. Коли появляється курочка чи півник потрійно стресують, наганяють на мамадмінів. Припустимо, що це "бомбяща прив'язаність".

Хочу зауважити, що це всього лиш плід фантазії, моєї фантазії. Це не обов'язково має бути так, адже при порівнянні прив'язаності до живої людини і гри є суттєва різниця. Але якщо у вас є краща ідея як поділити прив'язаність геймера до гри - коменти ваші повністю.

Ох, і ледь не забула розказати про переможців конкурсу привітань. Виграли Romix1994і Freyja Vanadis. Ну і за велике старання і намагання 50ку7 презентується Ya Krivoy UA.


Для шаутів:
[УКП] А яка у тебе е-прив'язаність?
http://www.erepublik.com/uk/article/2583769