[Спікер Конгресу] Чи є у нас майбутнє ? Проект нового Регламенту

Day 2,738, 13:37 Published in Ukraine Norway by MortuusSpongia

Ось і доходить до кінця Каденція Конгресу за Квітень-Травень.
І я, як Спікер Конгресу, повинен підбити підсумки засідань, які були проведені.
Отже не буду тягнути. Розпочнемо з основного:
Кількість законів, які пройшли голосування - 0
Кількість засідань проведених після виборів Спікера - 0

А тепер детальніше.



З самого початку, не склалась праця між Коаліцією НФ-НГ-НПУ і опозиційним альянсом “Вільна Україна” ( УКП-ПоУ).
Проблема була в тому, що Регламент має дуже багато прогалин і багатьма конгресменами трактується по різному. Тому після проведення двох засідань, стало зрозуміло, що через звинувачення Коаліцією в порушенні Регламенту деякими членами опозиційного альянсу“ ВУ”, ні одне засідання не зможе відбутися. Детальніше, ви зможете прочитати в статтях як коаліційним конгресменів, так і в опозиційних лідерів:
[УКП] Конгрес - без змін
Повернення упорко-ліберастів
[NPU] "Діяльність" конгресу



Після переговорів, було вирішено, що Президент еУкраїни повинен відкрити засідання і шляхом голосування обрати нового спікера. Так і зробили … з 3 спроби. Бо весь час конгресмени не збирали, чи то через бойкот, чи то через “ ділові справи” Валевіко. Не важливо. Головне що, нового спікера було обрано. І нарешті ми могли почати працювати. Адже у нас було багато цікавих законопроектів. Особливо цікавою була ініціатива, щодо поділ організацій між підрозділами і їх доцільне використання.
Також мною було запропонований новий проект Регламенту, який міг дозволити нам роботу Конгресу без суперечок, бойкотів і срачів. Сам регламент, я б хотів опублікувати нижче, аби громадяни еУкраїни побачили, чому Коаліція не бажала приходити на засідання.
Але повернемося, до проблеми з присутністю на засіданнях. Я попереджав і консультувався з президентами партій, щодо дати засідань, на що у відповідь отримував або ігнор, або подібну відповідь

Що ж, засідання я відкривав, цілих три і ось що з цього вийшло








Я розумів, що у багатьох мало часу, і не можуть бути в онлайн в той час, коли відбувається засідання. Саме тому я і запропонував Новий Регламент, який би міг змінити цю проблему.
Але є одне Але! А саме майже постійна відсутність Конгресменів Коаліції, крім деяких конгресменів, які все ще бажають працювати для еукраїнців.
Не дивлячись на постійні повідомлення президентам, та особисті повідомлення всім конгресменам, які захотіли добавити мене у контакти скайпу. Особливо мене цікавить, невже у найбільшої партії еУкраїни, немає часу для еукраїнців. То може їм пора зникнути з Топ-1 і перестати добавляти новачків у свою партію, розказуючи їм, що головне бездіяльність, через що ми їх і втрачаємо. А тепер повернемося до назви статті.
Звертаюсь до всіх еукраїнців: Чи є у нас майбутнє?

Дякую, тим хто дочитав до кінця, не полінувався. Сподіваюсь на ваш коментар, щодо всієї цієї ситуації внизу статті. А зараз хочу опублікувати свій проект нового Регламенту. Якщо конгресмени не бажають його обговорювати, тоді хай його обговорюють еукраїнці.

ЗАКОН
Про Регламент Конгресу еУкраїни



Визначення термінів


Конгрес еУкраїни - це головний державний колегіальний орган еУкраїни, члени якого обираються згідно з ігровою механікою eRepublik (далі – Конгрес).

Закон Про Регламент Конгресу еУкраїни - це основний документ, що регулює діяльність Конгресу (далі – Регламент).

Організація Конгресу еУкраїни - це Зал засідань Конгресу( далі - Організація).

Спікер Конгресу еУкраїни - це голова Конгресу (далі - Спікер).

Пункт 1 “Вибори Спікера”
1.1

Після оголошення остаточних результатів виборів, Спікер або Віце-спікер Конгресу, минулого скликання, обов'язково повинен створити статтю з Організації, де автор статі, оголошує голосування Спікера Конгресу. Також автор обов'язково повинен вказати в статті дату і час публікації, а також детальну інформацію щодо процедури голосування, шляхом цитування Регламенту. У випадку не виконання даного пункту Спікером та Віце-спікером за 24 години, Президент еУкраїни повинен виконати цей пункт. У випадку не виконання, або блокування роботи Президентом еУкраїни, через 24 години, будь-хто з конгресменів повинен організувати Імпічмент президентові, а конгресмени еУкраїни повинні підтримати його. І після цього вибори спікера проходять за правилами пункту 1.7

1.2
Одразу після публікації статті, автоматично оголошується висування конгресменами кандидатур на посаду Спікера, шляхом написання коментаря. Максимально можлива кількість кандидатур - 5.

1.3
Через 24 години після публікації статті, автоматично оголошується перший тур- голосування за кандидатури, шляхом написання ігрового ніку кандидата. Голосувати можна лише за того кандидата, якого було висунено за пунктом 1.2

1.4
Через 48 годин після публікації статті за пунктом 1.1, Спікер, Віце-спікер або президент публікую наступну статтю, в якій оголошуються результати першого туру голосування за Спікера.

1.5
У випадку,якщо жоден кандидат не набрав більше ( 50%+1 складу Конгресу), у статті пункту 1.4 оголошується другий тур голосування за Спікера. Голосувати можна лише за того, хто посів перше та друге місце за результатами першого туру. Голосування проводжується протягом 48 годин.

1.6
Після закінчення другого туру голосування за Спікера, Спікер, Віце-спікер або Президент еУКраїни публікує статтю - результат, де оголошує результат другого туру голосування за Спікера.

1.7
Після обрання Спікера, йому передаються паролі від Організації. Паролі змінюються і їх має право знати лише Президент, Спікер, Віце-спікер. Новобраний Спікер повинен створити Скайп-чат, для обговорення.

1.8
У випадку не можливості проведення виборів Спікера Конгресу( Спікером, Віце-спікером та Президентом еУкраїни), будь-хто з конгресменів має право зібрати Конгрес у Скайп-чаті та провести вибори Спікера. Реєстрація - 15 хвилин. У випадку, якщо новообраний Спікер не матиме доступу до Організації, тоді і тільки тоді він має право використовувати свою газету, як тимчасовий Зал засідання Конгресу.

Пункт 2 “ Голосування за законопроекти”
2.1

Будь-хто з конгресменів має право через спеціальну гугл-форму (створену спікером) опублікувати свій законопроект, а Спікер обов'язково має опублікувати статтю за 12 годин, у якій опубліковує: текст законопроекту, дату, час публікації статті та процедуру голосування шляхом цитування Регламенту. У випадку, якщо автор законопроекту вважатиме свій законопроект таємним, текст законопроекту не публікується в статті, а лише в Скайп-чаті, для обговорення між конгресменами.

2.2
Голосування проходить протягом 48 годин, шляхом написання коментаря під статтею- законопроектом: “За”,”Проти”,”Утримався”.

2.3
Законопроект вважається прийнятим, якщо 50%+1 членів Конгресу віддали за нього свій голос-“За”.

2.4
У випадку, якщо законопроект отримав одобрення більшістю конгресменів, менше ніж за 24 години, Спікер обов'язкового повинен оголосити результат голосування за 24 години після публікації статі, додавши потрібну інформацію до статті.

2.5
У випадку, якщо законопроект отримав одобрення більшістю конгресменів більше ніж за 24 години, Спікер оголошує результати лише через 48 годин після публікації статті, шляхом написання ще одної статті, де Спікер інформує про результати голосування.

2.6
Після прийняття законопроекту в Організації, автор самостійно виставляє його у грі або доручає це іншому конгресмену. Якщо автор на протязі 1 години після публікації результатів не встиг виставити законопроект у грі,то це може зробити будь-хто з конгресменів.

2.7
Законопроекти, які стосуються зміни податків, розглядаються конгресом тільки після висновків Міністерства економіки з цих законопроектів. При надходженні такого законопроекту на розгляд, Спікер передає його для отримання висновків у Міністерство економіки. Такий висновок має бути наданий Міністерством протягом 3 днів, з моменту отримання. У випадку відсутності даного висновку, Спікер повинен опублікувати статтю-голосування, без висновку Міністерства економіки.

2.8
Закони про НЕ, МПП чи ембарго - голосуванню в Організації не підлягають, і виставляються за рішенням президента та механікою гри.

2.9
За рішення, прийняте під час голосування, конгресмен зобов’язаний проголосувати у eRepublik, за умови, що таке голосування передбачене механікою гри.
За відсутності прийнятого рішення, будь-який закон, виставлений без попереднього голосування в Конгресі-є неузгодженим, і обов’язком конгресмена – проголосувати «проти».

Пункт 3 “Спікер”
3.1

Обов'язки Спікера:
1) публікація статей в Організації, передбачені Регламентом
2) вживання санкцій до конгресменів, у порядку, визначеному розділом 4;
3) виставлення на розгляд пропозицій, що надійшли до Конгресу, проведення голосувань по ним.
4) підрахунок голосів у голосуваннях Конгресу;
5) створення форми для внесення пропозицій конгресменами.
Спікер може делегувати частину своїх повноважень Віце-спікеру Конгресу, у разі його обрання.

3.2
У випадку грубого порушення Спікером чи Віце-спікером норм Регламенту, Президент може ініціювати через Організацію голосування про зняття з посади Спікера чи Віце-спікера у випадку, якщо організатор вотуму недовіри Спікеру чи Віце-спікеру, зможе надати підписи ⅓ членів Конгресу.

3.3
У випадку неможливості продовження Спікером роботи, процедура обрання повторюється за правилами п.1

Пункт 4 “Правила поведінки та санкції”
4.1

У статтях опублікованих від Організації заборонені: реклама, флуд, образи інших гравців, у тому числі використання нецензурної лексики, тролінг та флейм.

4.2
Дії, що заборонено виконувати конгресмену під час його повноважень:
1) нанесення пошкоджень в битвах, в яких приймає участь єУкраїна, на стороні супротивника, за умови, що дана дія не несанкціонована наказом Міністерства Оборони, або інших посадових осіб Уряду України ( покарання, заборона голосувати на наступні 1 законопроекти);
2) оголошення від імені Конгресу позиції, що не підтверджене голосуванням Конгресу, чи винесення на ігровий розгляд законопроекту без його затвердження в офіційному чаті Конгресу ( покарання, заборона голосувати на наступні 1 законопроекти);
3) спілкуватись у чаті Конгресу будь-якою мовою, крім української ( покарання, заборона голосувати на наступний 1 законопроект);
4) видача еукраїнського громадянства гравцям, що не підтверджена голосуванням Конгресу ( покарання, заборона голосувати на наступні 2 законопроекти).
У випадку повторення заборонених дій конгресменом, більше ніж два рази, Спікер обов'язково повинен зняти з даного конгресмена право на голосування в Організації до кінця каденції, а партія, від якої на вибори висувався даний конгресмен повинна сплатити штраф у розмірі 10 голд до казни Держави ( за механікою) та представити скріншот передачі грошей з датою Спікерові Конгресу.

Пункт 5 “Видача громадянства”
Цей пункт регулює розгляд заяв і винесення рішень у справах видачі еукраїнського громадянства будь-якому громадянину іншої держави.

5.1

Громадяни держав, які мають дамаг “True Patriot” за еУкраїну не підлягають для винесення рішень через Організацію і мають право на автоматичне отримання громадянства. Громадяни союзних еУкраїні держав, які є членами військових підрозділів цих держав ( мають підписані МПП з еУкраїною) не підлягають для винесення рішень через Організацію і мають право на автоматичне отримання громадянства.

5.2
Винесення рішень щодо видачі еукраїнського громадянства гравцям, які не підпадають під пункт 4.1 проходить через Організацію і регулюється правилами пункту 2, крім деяких змін.

5.2.1
Спікер, або Віце-спікер повинні публікувати статтю-голосування, керуючись не заявками конгресменів, а заявками самих гравців, які потребують громадянства через спеціальну Гугл-форму.
Форма для видачі громадянства: http://goo.gl/forms/4qOmwZrkBJ

5.2.2
Голосування проходить протягом 24 годин, шляхом написання коментарів під статтею- законопроектом: “За”,”Проти”,”Утримався”. У випадку, якщо Спікером опублікована стаття-голосування щодо видачі двох або більше громадянств, конгресмени повинні голосувати, шляхом написання в коментарях нікнейми тих гравців, яким вони бажають віддати свій голос.

5.2.3
Заявка вважається прийнятою, якщо ⅖ членів Конгресу віддали за нього свій голос .


5.2.4
Після публікації результату голосуванню, будь-хто з конгресменів має право видати громадянство за механікою.


Прикінцеві положення.
Цей Регламент набуває чинності з дня його прийняття та діє безстроково.
Зміни до цього регламенту можуть вноситися шляхом поправок на умовах голосування, зазначених цим регламентом.

Для щаутів:
[Спікер Конгресу] Чи є у нас майбутнє ? Проект нового Регламенту
http://www.erepublik.com/uk/article/-1344-2525307/1/20