Підписана угода – це скринька Пандори

Day 2,522, 12:56 Published in Ukraine Ukraine by Zena Warrior

Пару днів тому, у місті Х була підписана угода, яку нинішні керманичі-експерти називають найбільшим успіхом дипломатії еУкраїни за останні століття. Я в свою ж чергу маю свою особисту думку щодо цієї події - найбезглуздіша поступка еУкраїни, яка фактично нічого не отримала взамін. Перебування загарбників на території нашої держави пролонговано до безкінечності, а еУкраїна через годину залишиться без жодного регіону.
Режим gudilku розглядає зазначену Угоду як економічне надбання (орендна плата 40000 сс). Водночас підготовку й підписання угоди було проведено приховано від українського суспільства (громадськість побачила текст Угод після її підписання), на шкоду стратегічним національним інтересам еУкраїни, на користь іншій державі, було дозволено довгострокове перебування на нашій території. На мою думку така політика не надто далекоглядна, не надто відповідальна перед майбутніми поколіннями. З впевненістю можу охарактеризували її як таку, що суперечить будь якій логіці, а gudilky можна звинуватити в продажі українського суверенітету й назвати «префектом українського жудця Румунської імперії».

За словами Президента
1. Від цієї угоди ми отримаємо щит від мадяр.
Але що цей щит буде оберігати? Поглянувши на карту стає зрозуміло, що оберігатиме він болгарські колонії
2. Ми отримаємо орендну плату.
Аж 40 000 сс або 200 голденів. Що варті ці кошти? Можна поставити КО на два раунди в битві або виплатити місячну зарплату бюрокр... працівникам уряду (а я то думаю чому так вихваляють угоду 🙂 )Чи є це ціна нашого суверенітету?
На цьому плюси закінчуються((

Розглянемо мінуси
1. Підписавши угоду про так званий "ЩИТ" опосередковано визнали, що західної еУкраїна нам довго не бачити на карті еУкраїни.
2. Підписавши угоду про так званий "ЩИТ" влада не визнає що цей щит не закриває нас з іншої сторони, а навпаки розпалює вогонь в тилу і влада запевняє що нам варто помахати кулаком і болгари заберуться з наших земель. Яким же потрібно бути наївним(((

Вже бачимо, більшість застережень, щодо довіри румунам, справджується. Перший факт – це спростування аргументації уряду про те, що внаслідок підписання угоди Україна матиме щит від мадяр і свої регіони з кучею бонусів . При цьому в угоді Румунія не має жодних зобов’язань щодо захисту нас від мадяр чи визволення нас від болгар. В той же час вона забезпечила себе всіма можливими бонусами і виходом на Росію де з легкістю зможе збільшити свої бонуси.

Виникає питання, як віднесуться останні наші союзники до наших залицянь з країною з ворожого табору?

Які уроки ми повинні винести з усього цього?

Моє бачення це
По-перше, нам потрібна чітка загальна стратегія поведінки в середині держави.

По-друге, наша зовнішня політика щодо альянсів повинна відповідати нашим національним інтересам, а не підлаштовуватися під тимчасові хитання.

По-третє, для України, яка розташована на геополітичному перехресті Схід — Захід, потрібна реальна система гарантування її безпеки. «Нічийна земля», якою стане еУкраїна завдяки запропонованої нині політиці позаблоковості, буде спокусою для агресора. Цю помилку можливо виправити лише шляхом забезпечення реальних гарантій безпеки, тобто приєднання до колективної системи її забезпечення якоє є саме сильний альянс держав союзників.

По-четверте, важливим є створення таких спроможностей Збройних сил України, які дозволяють впливати на противника. У нас для створення таких спроможностей все є, потрібно лише професійно це зробити.