Коротка історія еУкраїни від Сікорського. Частина 1.

Day 1,025, 03:17 Published in Ukraine Ukraine by sikorscki


Партія Юнайтед Юкрейн в рамках святкування 500-денного партійного ювілею починає публікацію матеріалів „Коротка історія еУкраїни”. Цикл буде охоплювати піврічний період починаючи з вересня 2009 року. Жодна політична подія не відбувалася без відома та підтримки ЮЮ, яка завжди була найвпливовішою еукраїнською партією.

Примітка: по тексту іноді зустрічаються посилання на форум, але в зв’язку з останніми подіями вони не працюватимуть.



Вересень 2009 року. Становлення.

В ті часи еУкраїна мала зовсім іншу географію, частина її території знаходилася в складі Угорщини, а сама еУкраїна володіла регіоном еМолдови. Так, любий мій читачу, були часи коли еУкраїна мала колонії. Власне, заслуг самої еУкраїни в цьому небагато але факт залишається фактом. Тогочасним президентом був легендарний Данило Галицький – людина яка хитрощами, тиском і переговорами змогла таки об’єднати докупи всі еУкраїнські землі. Він вів переговори одночасно з ерумунами і з еугорцями, укладав з ними якісь договори і домовленості. УПД.Історична подія сталася 24 вересня - саме тоді до складу держави зусиллями Данила та його кабміну було повернуто Сіверію та Дніпро, еУкраїна стала господарем на всіх своїх землях.
УПД. Данило був єдиним еукраїнським фулмедалом. Ні до нього, ні до нього ні після нього ніхто з еукраїнців не зумів зібрати повний комплект медалей.
Не втримався Данило на посаді через свій характер. Він ніколи ні з ким не радився не виходив на контакт, не пояснював своїх дій і не розказував планів. еУкраїнське суспільство і еУкраїнський президент існували в різних площинах. Автор пригадує РВ підняте в емолдовській колонії, яке спричинило неабиякий переполох в конгресі, війську та і серед цивільних. Десь на середині повстання з’явився наш президент і назвавши всіх дурнями повідомив, що повстання домовлене і виконується в рамках угоди про повернення територій. Крім того час від часу з’являлися отакі теми на форумі.
Примітка. За посиланням конгресмени обговорюють питання імпічменту Данила. Імпічмент підтримують усі сили і партії, не ставиться на голосування інгейм лише через наближення наступних президентських виборів.
Терпіти цього не було сил, тому наступні вибори Галицький програв і майже зник з політичного небосхилу. Час від часу проходив до конгресу, був ПП маргінальних партій, писав статті, вимагав підписуватися на його газету щоб отримати ММ. Врешті решт в квітні-травні 2010 чимось не вгодив адмінам за що і був забанений.
В той же ж період стартувала так звана „податкова реформа Геки” метою якою було збити ціни на хліб.
Примітка. За посиланням конгресмени обговорюють зменшення імпортного мита на хліб. З мордобоями, киданням меблів та піною навколо рота.
Нагадаю, на початку вересня буханець ку1 коштував близько 1,30 грн. (1 грн. = 0,028 голда) тоді як за кордоном спокійно можна було купувати по 0,50 грн. і був найдорожчим у есвіті. Реформи призвели до срачу, до одного з перших срачів в історії еУкраїни. Срач був грандіозним, частково саме він поділив суспільство на групи які ми спостерігаємо і сьогодні. Зауважу, реформи вдалися, ціни впали.



Хто пам’ятає значущі події цього періоду нагадуйте, не соромтесь.

Не панікуйте, не кіпішуйте, не вбивайте і нехай буде з вами сила