Ambiente de fondo si/no

Kritika ime per percarjen.

24 Día 1,867, 10:43 Publicado en Albania Albania Debates y análisis político Debates y análisis político

Pershendetje lojtare te erepublik.
Mar shkak te shkruaj kte artikuj per arsye te shumta qe po demtojn ne zhvillimin e nje shteti te fuqishem, nje shtet qe gjithmone e kemi pas ne enderr si ne realitet ashtu edhe ne lojrat virtuale.
Arsye kryesore

leer más »

Kalaja ne Aksion.

15 Día 1,820, 15:50 Publicado en Albania Albania Entretenimiento e interacción social Entretenimiento e interacción social

Pershendetje, Ashtu si shume artikuj te tjer te cilat flasin per menyren se si te sjellim lojtaret e rinj ne loje. Un akoma vazhdoj te punoj, qe cdo dite te antaresohen lojtare te rinj ne loje. Mjaftoi vetem nje publikim ne nje faqe edhe ja cndodhi.

leer más »

Ministria e Edukimit

8 Día 1,818, 11:58 Publicado en Albania Albania Entretenimiento e interacción social Entretenimiento e interacción social


Pershendetje te gjitheve,

I pergezoj te gjithe ata qe moren pjese ne konkursin politik per te qene pjese e stafit te Minsitrise se Edukimit . Me vjen mire qe te … leer más »

Sulmi Masiv dhe Shtimi i popullsise.

4 Día 1,814, 14:30 Publicado en Albania Albania Entretenimiento e interacción social Entretenimiento e interacción social

Tema 1: Sulmi masiv

Jemi 500 Lojtare aktive qe cdo dite logojm ne erepublik. Por jo te gjithe ne te njejten kohe. Disa jane te zene me pune disa logojn vetem ne mengjes, disa ne dreke e te tjeret ne darke.
[img]http://i46.tinypic.com/[/img] … leer más »

Si te behemi lojtare te "Forte"

13 Día 1,810, 12:07 Publicado en Albania Albania Primeros pasos en eRepublik Primeros pasos en eRepublik

E rendesishme ne kte loje eshte qe te kemi lojtare te forte, meqe eshte shume e veshtire per te sjelle mbi 10 mije shqiptare ktu ne Erepublik, ne kemi nevoje te trajnojm cdo lojtare per tu forcuar.


Nese jeni lojtar i Divizionit te pare:
leer más »