Ambiente de fondo si/no

Οι αγνωστες αληθειες της επιστημης

32 Día 2,686, 07:50 Publicado en Greece Greece Entretenimiento e interacción social Entretenimiento e interacción social

1. Το ανθρώπινο σώμα έχει 75 δισεκατομμύρια κύτταρα και δεκαπλάσια βακτήρια. Με άλλα λόγια, αποτελούμαστε από 90% βακτήρια.

2. Ένα μόριο του νερού, το καθιστά κατά 99,99% κενό. Άρα, ένα ποτήρι γεμάτο νερό είναι κατά 99,99% άδειο.

3. Τα φυτά ε

ΟΙ ΑΡΙΘΜΟΙ ΛΕΝΕ ΠΑΝΤΑ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ

ΟΙ ΑΡΙΘΜΟΙ ΣΤΑ ΦΑΟΥΛ, ΤΑ ΠΕΝΑΛΤΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΙΤΡΙΝΕΣ ΚΑΡΤΕΣ ΛΕΝΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ

Τα πειθαρχικά παραπτώματα τα οποία εξαρτώνται από την κρίση του διαιτητή είναι τα παρακάτω: Φάουλ – Πέναλτι – Κίτρινη Κάρτα – Κόκκινη Κάρτα

Είναι γνωστή η κατεύθυνση

ΔΙΚΑΙΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗ ΣΕΡΒΙΑ

Πριν λίγα λεπτά βγήκε η απόφαση της ΟΥΕΦΑ για τον επεισοδιακό αγώνα μεταξύ Σερβίας και Αλβανίας στο Βελιγράδι.

Η ΟΥΕΦΑ έκρινε ένοχη για τα επεισόδια την Αλβανία και δεν όρισε επανάληψη του αγώνα για το β’ ημίχρονο που δεν παίχτηκε ποτέ διότι κατοχ