Ambiente de fondo si/no

Acerca de mi periódico

Abre la página de la wiki

Erepublik Araştırma ve Geliştirme Gazetesi.

4,5 yıllık deneyim ile sizlerle...

ilk yazı 834. erepublik gününde ele alınmıştır:

http://www.erepublik.com/en/news paper/erepublik-arge-gazetesi-224298/28

[EA Gazetesi] Türkiye ve Dünyadan Son Gelişmeler - EPIC WEEK

52 hace 2 días Published in Turkey Turkey Primeros pasos en eRepublik Primeros pasos en eRepublikEvvvvet sevgili vatandaşlar bir yeni günde yine sizlerle birlikteyiz. eRepublik dünyası "epic battle" haftasına artık hazır ve geri sayım başladı. Salı sabah 10 leer más »

[EA Gazetesi] Epic Warfare Tournament

65 hace 5 días Published in Turkey Turkey Primeros pasos en eRepublik Primeros pasos en eRepublikMerhaba arkadaşlar;

Bilindiği üzere sağlam bir turnuva gelecekti ve bugün itibari ile resmi olarak detaylar verildi. Herkesin aklında birçok soru var, acaba vurmaya değer mi?

Yaptıgımız ilk
leer más »

[EA Gazetesi] Türkiye ve Dünyadan Son Gelişmeler

64 Día 2,519, 06:47 Published in Turkey Turkey Debates y análisis político Debates y análisis políticoİyi günler sevgili vatandaşlar, eTürkiye Çin seferini sürdürüyor. Çin başkanı bu durum karşısında hazırlıklı olduklarını ve planlarının oldugunu belirtsede şimdilik sağlam
leer más »

[EA Gazetesi] Incompetent War Page

49 Día 2,516, 22:26 Published in Turkey Turkey Primeros pasos en eRepublik Primeros pasos en eRepublikIn the morning hours of 07: 58 in the battle pagehave peace in the world . everyone is happy , calm and friendly. only barbarian Turks , fighting :P
leer más »

[EA Gazetesi] Türkiye ve Dünyadan Son Gelişmeler !!!

59 Día 2,514, 08:45 Published in Turkey Turkey Primeros pasos en eRepublik Primeros pasos en eRepublikMerhaba sevgili vatandaşlar yeni bir EA Makalesiyle karşınızdayız. Artık İçişleri bakanı olmadıgıma göre özel teşebbüs olan makalede çok daha rahat bir şekilde yazılarımızı kaleme alabiliriz B)

leer más »