Ambiente de fondo si/no

Acerca de mi periódico

Abre la página de la wiki

Erepublik Araştırma ve Geliştirme Gazetesi.

3,5 yıllık deneyim ile sizlerle...

ilk yazı 834. erepublik gününde ele alınmıştır:

http://www.erepublik.com/en/news paper/erepublik-arge-gazetesi-224298/28

[EA Gazetesi] Türkiye ve Dünyadan Son Gelişmeler

47 Día 2,431, 05:44 Turquía Debates y análisis político Debates y análisis políticoTurnuva bitti ve Maden savaşları başladı. Türkiye Maden savaşlarına oldukça kolay başladı. Beklenenin aksine herhangi bir saldırıya maruz kalmayan Türkiye'nin şleer más »

[EA Gazetesi] Türkiye ve Dünyadan Son Gelişmeler

56 Día 2,426, 06:10 Turquía Debates y análisis político Debates y análisis políticoHaftasonu bülteni ile karşınızdayız. Bir önceki makalemizde bahsettiğimiz Moldova harekatı gerçekleşti. Böylece Türk orduları karadenizi geçerek Podolia bölgesine kadar ulaşleer más »

[EA Gazetesi] Yeni Dünya Kupası Finali

31 Día 2,421, 06:55 Turquía Debates y análisis político Debates y análisis políticoAdından da anlaşılacagı gibi yeni dünya kupası finali gerçekleşecek. Bu turnuvaya katılacak olan ülkeler kesinleşmişti. Bunlar; Argentina, Chile, Croatia, Greece, leer más »

[EA Gazetesi] Türkiye ve Dünyadan Son Gelişmeler

40 Día 2,420, 13:51 Turquía Debates y análisis político Debates y análisis políticoTürkiye uzun süredir hayalini kurdugu tekere sonunda kavusmuştu ancak ortada bir sorun vardı; %100 bonusa hala ulaşılamamıştı. İşte bu sorunda ortadan kalktı. Türkiye S.leer más »

[EA Gazetesi] Türkiye'den Teker Teker Haberler

40 Día 2,416, 07:02 Turquía Debates y análisis político Debates y análisis políticoTürkiye'de büyük çoşku! Yıllardır hayalini kurdugumuz Tekerlek Bonusu artık Türkiye'nin sınırları içerisinde. Plato'nun oyuna yeni ülke ekleyeceğini söylemesi ile artan leer más »