Ambiente de fondo si/no

ПОДЕЛБА !!! За секого по 100Q2 лебчиња :) -ЗАВРШЕНО-END-

223 Día 2,043, 14:58 República de Macedonia (ARYM) Negocios y finanzas Negocios y finanzas

За да добиете 100Q2 лебчиња треба да ставите vote, subscribe и да направите shout за да видат повеќе луѓе :)

пишете во коментар број на vote и sub[img]http://www.colourbox.com/preview/[/img]

leer más »

Sandra Afrika so najjak zadnik

7 Día 1,870, 14:29 República de Macedonia (ARYM) Entretenimiento e interacción social Entretenimiento e interacción social

Нема мн да зборувам. Одете на линкот и уживајте или др.,.,. :)

Vote & Subscribe
For shout: Sandra Afrika so najjak zadnik

leer más »

Редно беше !!!

5 Día 1,846, 12:55 República de Macedonia (ARYM) Entretenimiento e interacción social Entretenimiento e interacción social

Македонци претепале Албанци во „двојка“, меѓу нив и 15-годишно девојче

Брутално претепани се тројца Албанци во скопската населба Ѓорче Петров, меѓу кои и едно 15-годишно девојче, јави порталот на албански јазик „Порталб“.
Тешкиот инцидент … leer más »

Српските хулигани: Доаѓаме да тепаме Албанци!

9 Día 1,791, 12:16 República de Macedonia (ARYM) Análisis de la guerra Análisis de la guerra

Хулиганите припадници на двете најголеми српски навивачки групи „Делии“ и „Гробари“ ќе се обидат да го искористат гостувањето на репрезентацијата на Србија во Скопје, каде што утре ќе игра против Македонија во квалификациите за СП 2014 во Бразил, за

leer más »

Сакам ММ медал

4 Día 1,701, 13:50 República de Macedonia (ARYM) Negocios y finanzas Negocios y finanzas

Како сите и ја сакам да земам ММ медал затоа ке ве замолам да ставите sub ако не ве мрзи ставете и vote!!! :)

[img]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak- ash3/559184_337015993048774_2118454898_n.[/img]

leer más »