Ambiente de fondo si/no

Regístrate

 

Continuar

Continuar Al crear una cuenta estás de acuerdo con las Condiciones de servicio y la Política de privacidad
Reenviar correo   |  ¿No puedes encontrar el correo? confirmation@erepublik.com

Resend the confirmation email to this address

Reenviar correo ¿No puedes encontrar el correo? confirmation@erepublik.com

[GVK] Ištrauka iš permainų knygos + akcija

Día 1,820, 12:19 por Vorloniukas

Sveiki,
su Jumis sveikinasi naujas laikraštis Geležinio Vilko kronikos ir jos redaktorius - didžiai gerbiamas eLietuvos gubernatorius Vorloniukas. Tiems kas manęs nežino, o tokių yra ne vienas ir ne du ir galbūt netgi visi trys, prisistatysiu. Taigi trumpas dosjė:
Nick - Vorloniukas;
Tikras vardas - Justinas;
Amžius - rl* 28m., el** 3 su trupučiu metų;
Mano profilis - http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/2002462 iš kurio galima sužinoti mano karinę ir partinę priklausomybęs bei pasiekimus šiame žaidime. Turbūt didžiausias pasiekimas, kurio nesimato profilyje, yra 800 dienų padirbtų iš eilės. Taigi no life mode ON.
Visais kitais klausimais, kurie jums rūpi, galite susiekti AŽ su manim žaidime. Už nedidelį atlygį galbūt atsakysiu į juos.

Koks šio laikraščio tikslas? Užsienio spaudos apžvalgos? Karybos apžvalgos? Bulvarinė spauda? Interviu iš garsių ir nelabai garsių epasaulio asmenybių? Šeip trololo? Ar tikrų tikriausias -2G?

Ir iš karto akcija atrakcija: vienam teisingai atsakiusiam į aukščiau paminėtą klausimą*** padovanosiu 2 auksinius!!!
Akcijos taisyklės:
1. Atsakymus pateikti šio straipsnio komentaruose;
2. Galima sugalvoti savo atsakymo variantą;
3. Jei teisingą atsakymą pateiks daugiau nei vienas žaidėjas, tai laimingajį 2 auksinių savininką, pagal tik vienam Vorloniukui žinomus kriterijus, išrinks šališka komisija;
4. Komisijos sudėtis yra įslaptinta;
5. Laimingasis bus paskelbtas sekančiame šio puikaus laikraščio numeryje, kuris pasirodys ne ankščiau kaip už 24 valandų nuo šio numerio publikavimo laiko.

O kad straipsnis atrodytų rimtesnis, tai pateikiu istorinį veikalą paremtą tikrais faktais. Juk dabar populiaru rašyti visokias pasakas?..

Muzikinis fonas įstorijai

Iš Geležinio Vilko kronikų: Permainų knyga.

Tokio rudens Geležinio vilko kariai dar nebuvo matę. Naujasis Pasaulis pateikė eilinį savo pokštą. Maisto žaliavos bevertės ir visokio lygio maistu visi užsikimšę pilnus sandėlius. Naujokai neturi pinigų jiems pirkti, o prakutę gyventojai viskuo pilnai save apsirūpina. Kai kurie politikai netgi vykdo akcijas - pamaitink alkstantį ir pasigerink savo karmą, bei galbūt praplėsk savo įtakos ratą prieš naujus rinkimus į valdžią. Taip pat ir su ginkluote ne kažką. Sukurti nauji, geresnės kokybės ginklai ir visas jų senasis rezervas nuėjo šuniui po uodega. Reikėjo skubiai gerinti kalvio Noblo dirbtuves ir imtis darbo: kalti naujus ginklus, bei tiekti žymiai daugiau geležies jų gamybai. Kalvis Noblas nebuvo labai geras meistras. Jo ginklai atlaikydavo geriausiu atveju tik 10 smūgių, o kartais ir po poros subyrėdavo. Tačiau geresnio kalvio būrys negalėjo pasisamdyti. Teko tenkintis tuo kas yra. Bet šios problemos buvo tik pradžia rimtesnių įvykių.

Kariai džiaugėsi bobų vasara ir sąlyginai šiltomis naktimis. Didieji vasaros karčiai ir karinės kampanijos jau praeityje. Dabar galima išsilaižyti žaizdas, papildyti maisto ir ginklų rezervus ir susiradus šiltą prieglobstį peržiemoti. Naujojo Pasaulio žiemos - žiaurus dalykas. Jas lydi didžiuliai šalčiai, aršios pūgos ir sniego kalnai. O jei dar koks pamišęs Karo Dievukas nusprendžia užkariauti kaimynines žemes, tai kariams iš viso pasidaro nesaldu. Žiemos karinės kampanijos pačios baisiausios. Na bet kol kas laužas linksmai čirškėjo ir skleidė malonią šilumą ir kariai tuo mėgaudamiesi stengėsi negalvoti apie tai kas jų laukia. Aplink jį buvo susirinkęs visas Geležinio vilko elitas. Kaip ir dažną vakarą netilo kalbos įvairiomis temomis. Kai kurie norėjo draugiškai pasišaipyti iš Money Boy ir priversti jį “sugeneruoti” kokią nors genialią mintį. Su juo visada visada smagu - jo erudicija tiesiog liejasi per kraštus ir jo pareiškimai įvairiais gyvenimo klausimais nudžiugina ir priverčia nusijuokti net ir niūriausia būrio narį. O juokas karių rūsčiam gyvenime yra labai svarbus. Tik taip galima pamiršti apie karo žiaurumus. Tačiau šį vakarą Pinigų Berniukas nusprendė nebendrauti ir pamiegoti. O miegojo atsukęs nugarą į laužo pusę ir retkarčiais per miegus kažką neaiškaus suniurnėdavo panosėje. Lyg ir “Mama dar penkias minutes ir kelsiuosi” ar kažką panašaus. Ši situacija netenkino nieko visiškai ir visi žibančiomis akimis susižvalgė, kai pamatė jog Axemas kardo galiuku iš laužo iškrapštė žariją ir rideną ją link Money Boy sėdimosios kūno dalies. Visi su šypsena veiduose laukė kada jis sugalvos apsiversti. Stebėti Axemo ir Money Boy išdaigas buvo vienas iš linksmiausių užsiėmimų vakarais prie laužo ir kartais netgi įvykdavo lažybos kuris nugalės šį kartą. Didžiausias lažybų mėgėjas buvo kalvis Noblas, tik jis visada statydavo už Money Boy, o laimėdavo visada Axemas. Noblas jau ne vieną auksinį buvo skolingas būrio draugams.

Iš vado palapinės pasigirdo lyg urzgimas laukinio žvėries ir tirada keiksmažodžių. Visi kariai susižvalgė, nejaugi vėl karas? Šypsenos dingo iš visų veidų, turbūt net ir Money Boy prisisvilinęs sėdynę ant žarijos nebegražintų šypsenų atgal. Visi žinojo, kad būrio vadas kapitonas marzzz ramus ir dalykiškas žmogus. Be jo nebūtų ir Geležinio Vilko. Jis savo vadovavimo ir verslumo sugebėjimais traukė visą būrį į priekį. Ir dabar tokie garsai iš vado palapinės visus tik gąsdino.
- Kas ten pas jį užėjo? - paklausė save bevaizduojantis kažkokių tai skandinavų dievu Toras5. Visi žinojo kad čia tik jo mėgstamo gėralo pavadinimas parašytas su klaida beraščio Toro, tačiau jis pats to niekaip nepripažino.
- Mačiau lyg ir ZygaLTU prieš geras 15 minučių įsmuko ten. - besivalydamas panages aštriu lyg skalpelis peiliu atsakė nuožmiausias ir seniausias būrio narys Krienas.
Būrys seniai žinojo, kad leitenantas ZygaLTU, mūsų šnipas valdžios struktūrose ir yra užsimaskavęs netgi pačiu LK vadu. Nors oficialiai tai ir nebuvo paskelbta, tačiau nuo būrio ką nors nuslėpti yra ypač sunku. Kai tiek laiko praleidi kartu ir pamatai ir šilto ir šalto, imi ir be žodžių suprasti kas vyksta aplinkui. Visi suprato, kad Žygis grįžo su blogomis naujienomis.

Palapinėje už masyvaus ažuolinio stalo nukrauto žemėlapiais ir žvalgų ataskaitomis sėdėjo kapitonas marzzz. Jo akys degė pykčiu.
-Ne! To niekada nebus! - šaukė kapitonas ir trankė kumščiu į stalą. Butelis viskio nuo jo stalo nuskridęs tiesiai centrinį palapinės stovą išsitaškė į šipulius.
Tuo tarpu ZygaLTU pozoje ‘ramiai’ stovėjo bijodamas net krustelėti ir akimis sekė kiekvieną kapitono veiksmą. Žygis žinojo, kad dabar geriausia laikantis visų statuto taisyklių palaukti kol nurims audra kapitono galvoje ir tada bus galima pradėti diskutuoti dėl būrio ateities. Tik gaila viskio butelio. Veltui jį Žygis nušvilpė iš LK maisto sandėlių. “Teks šį vakarą būti negėrus” mastė leitenantas.
- Bet kaip jie taip drįsta? - jau ramesniu balsu prakalbo kapitonas marzzz.

...Laukite tęsinio...

* rl - realus gyvenimas.
** el - egyvenimas.
*** klausimas paboldintas.

Su jumis buvo Vorloniukas. Iki sekančio susimatymo. Atia!

P.S. gramatikos ir skyrybos ir logikos klaidos paliktos specialiai panervinti čia susirinkusius lietuvių kalbos žinovus. Galite nei komentaruose, nei per AŽ nesivarginti jų pataisyti. Į tai nebus atsižvelgta ir straipsnis nebus redaguojamas.

P.S.S.
Keletui suinteresuotų asmenų išreiškus susirūpinimą straipsnio kokybe, skubu ją pagerinti visu 110% ir pridedu nuotrauką. Vaikinai pridengia kairę ekrano pusę ir žiuri (pastaba: autorius neatsako už pažeidimus jūsų akims ir prischikai, jeigu nevykdysite nurodymų), o merginos analogiškai atlieka su dešine puse.


 

Comentarios

kleitas
kleitas Día 1,820, 12:30

tikslas - duoklė madai?

Second time
Second time Día 1,820, 12:31

Romanu serija tesiasi:) Smagu, kad atsiranda vis nauju rasytoju kurie prablasko erep spauda:) Laukiam tesinio

Second time
Second time Día 1,820, 12:31

Beje speju kad tikslas - Karybos apžvalgos

Vaisalga
Vaisalga Día 1,820, 12:39

Tikslas - nėr ką veikt darbo metu, o ir šiaip GV chatas kiečiausias : ) Šiaip šauniai, lauksiu tęsinio. Jau ten su pinigų berniuku... Prisiminimus sukelia tų pokalbių : D

malfame
malfame Día 1,820, 13:07

Bent vienas pusnuogės mergos neįdėjo.. Pagaliau. : D Laukiam tęsinio, Vorloniuk (:

Vorloniukas
Vorloniukas Día 1,820, 13:09

malfame, leitenanto ZygaLTU nurodymu jau vyksta paieškos pusnuogės mergos, kuri atitiktų temą.

Vaisalga
Vaisalga Día 1,820, 13:12

Vorloniuk, lauksiu artimiausiu metu. Kitoj istorijoj dar straipsnyje merginas paminėk - linksmiau bus

kleitas
kleitas Día 1,820, 13:40

o gal GV atsakas GW?

malfame
malfame Día 1,820, 14:09

Su nuotrauka tai pasistengei ;]]

axemas
axemas Día 1,820, 14:40

Sklinda legendos, kad istoti i GV chata uztenka istoti i GV mu, bet niekas dar neisdriso to padaryt.

kaltas
kaltas Día 1,820, 18:12

Tikrų tikriausias -4g. 2g už laikraščio įkūrimą su vieninteliu tikslu - man duot 2g.

Vorloniukas
Vorloniukas Día 1,917, 21:47

Akcijos limingasis - kaltas. You have successfully donated 2 Gold. This amount will appear shortly in the citizen account.

havajai
havajai Día 1,821, 00:40

Pačiam pasismaginti ir švelniai pakutenti padus savo artimui.Patiko P.S.

Edgarassx
Edgarassx Día 1,821, 16:34

V+S ir lauksiu tęsinio, kuriame tikiuosi ir save išvysti paminėta : )

 
Publicar tu comentario

¿Qué es esto?

Estás leyendo un artículo escrito por un ciudadano de eRepublik, un juego de estrategia multijugador inmersivo basado en países reales. Crea tu propio personaje y ayuda a tu país a alcanzar todo su esplendor mientras tú te consolidas como un héroe de guerra, un reconocido editor o un gurú de las finanzas.