Ambient on/off

About my newspaper

Open Wiki page

Kjo gazete ka ne thelb sensibilizimin patriotik & Zerin e se vertetes!

Playboy Magazine 2

25 Day 2,224, 07:36 Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Pershendetje Playboys & Friends

This is the magazine of this week,with the most beautiful Albanian Girls.

Ndalohen komentet palidhje te personave mendjembydhur!!!
Duke pare deshiren e madhe per artikullin e rralles vendosa tjua botoje sot me

read more »

Playboy Magazine

67 Day 2,218, 07:31 Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Pershendetje Playboys

Fillojme me Revisten e Javes :D

Kujdes Jo fap fap fap se beni pis monitorin :P

Nqs ju pelqeu ju ftoj te bashkoheni me ne tek partia Playboy asgje politike por vetem tallje rike :D
http://www.erepublik. … read more »

HAKERRIM

10 Day 2,183, 10:00 Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Që nga Jugu ne Veri mbretëron një errësirë,
nëpër fusha, nëpër kodra, vërshëllen një egërsirë!
Pra, o burra, hani, pini, hani, pini or’ e ças,
Për çakallin, nat’ e errët, është ras’ e deli ras’!
Hani, pini dhe rrëmbeni, mbushni xhepe, mbushni

read more »

28-29 Nentori

38 Day 2,178, 09:21 Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Dita e madhe shum shpejt po vjen!

Te nderuar vellezer dhe motra,dita e shum pritur per ne po vjen shum shpejt ,dhe une do tju kerkoja vellazerisht te pergatitemi se bashku per ta bere ate sa me te bukur.
Cfare na nevojitet?
1.Te … read more »

STOP PAZAREVE & Ofendimeve!!!

12 Day 2,144, 12:25 Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Pershendetje Lojetare te rinj por dhe te vjeter!

Marr shkak te shkruaj sot duke pare nje eveniment te shemtuar,ate te mashtrimeve dhe shitblerjeve te accounteve midis dy te panjohurve!


read more »