Ambient on/off

About my newspaper

Open Wiki page

VTLK

Pamje Ekskluzive te Qeverise te Re

27 Day 1,906, 07:40 Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Pershendetje,

Me ndihmen e gazetarit tone ne terren arritem te kemi pamjet e para nga qeveria e re. Pamjet jane ekskluzive dhe nuk lejohet shperndarja e tyre pa lejen e autorit:

Mbledhja e pare e qeverise:

[img][/img][IMG]http://i49.tinypic.com/[/img]

read more »

Koha per Rikthim (Per ata qe jane me CZ te huaj)

24 Day 1,768, 08:40 USA Political debates and analysis Political debates and analysis

Pershendetje vellezer,

Kete shkrim po e shkruaj si nje lojtar qe ka kaluar shume kohe ne kete loje e duke luajtur si ne Shqiperi e si jashte saj. Shume nga lojtaret e vjeter me njohin, te rinjte jo por shpresoj qe te marrin mesazhin e ketij

read more »

NJE VEPRIM I TMERRSHEM I PRESIDENTIT KRIMIKO

15 Day 1,663, 21:28 USA Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Te nderuar vellezer,

Dua tju hap syte per nje veprim te tmerrshem te presidentin aktual, te tmerrshmit, skandalozit e tradhtarit me te madh qe ka pa historia...as emrin sja permend dot...Krimiko!

Pse po e shkruaj kete shkrim...sepse keshtu si

read more »

THIRRJE E MINISTRISE SE BRENDSHME

17 Day 1,631, 19:45 USA Political debates and analysis Political debates and analysisTHIRRJE PER UNITET KOMBETAR

Te nderuar vellezer,

Marr shkas per kete shkrim nga debatet e fundit qe jane krijuar ne komunitet. Si minister i brendshem i qeverise e si nje nga lojtaret me … read more »

DEKLARATE ZYRTARE E MINISTRISE TE BRENDSHME

5 Day 1,557, 21:12 Albania Political debates and analysis Political debates and analysisVellezer,

Kam vetem nje kerkese per ju...diten e nesesme ne zgjedhjet per kongres:
VOTONI VETEM KANDIDATE QE NJIHNI E I BESONI QE DO PUNOJNE PER TE MIREN E SHQIPERISE.

Kandidatet e … read more »