Ambient on/off

About my newspaper

Open Wiki page

Räägib kõigest, mida inimestel on vaja teada. Ja veel rohkem sellest, mida pole.

EP 4

7 Day 2,577, 07:14 Published in Estonia Estonia Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentTere! Mulle tuli väikse üllatusena, et eilne soov täituski. Suisa nii hästi, et see artikkel valmib 10 minutit enne ajakavajärgset vaba aega. Aga see selleks.

Eilne küsimus võis … read more »

EP 3

7 Day 2,576, 08:42 Published in Estonia Estonia Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentTervist! Mina jälle siin! Täna õnnestus mul arvuti taha veel hiljem saada kui eile. Meid jaotati tulevaks aastaks rühmadesse, mis võttis üle tunni aja aega. Mul õnnestus saada … read more »

EP 2

8 Day 2,575, 08:17 Published in Estonia Estonia Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentTere jälle! Jätkan Eesti päästmise projektiga. Teise päeva artikkel ilmub plaanitust veidi hiljem, sest pool tundi tagasi värvati mind mittevabatahtlikuks vabatahtlikuks. Aga see selleks.

[ … read more »

EP 1*

8 Day 2,574, 00:11 Published in Estonia Estonia Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Tänasest alates hakkan ma igal võimalusel avaldama eRepubliku-väliseid meelelahutuslikke artikleid. Loodetavasti aitab see kodanikke alles hoida (uusi me niikuinii juurde ei saa) paremini kui poliitiline kemplus.

Päeva anekdoot:

"Kas

read more »

Eesti tuleb päästa!

2 Day 2,573, 14:27 Published in Estonia Estonia Political debates and analysis Political debates and analysis

Aga kuidas? Riigile suure summa raha kandmine ei aidanud, vaid tegi asja hoopis hullemaks, sest sellega kaasnes aktiivse kodaniku paratamatu areenilt kadumine. Nüüd olen ma tagasi ja otsustasin minna teist teed - liitudes ainsa alles jäänud jõuga,

read more »