Ambient on/off

About my newspaper

Open Wiki page

Räägib kõigest, mida inimestel on vaja teada. Ja veel rohkem sellest, mida pole.

EP 6

2 Day 2,580, 05:34 Published in Estonia Estonia Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment


Tere!

Eile ei saanud ma Eestit päästa väga kummalisel põhjusel - ma istusin klassis vales kohas. Seal polnud aga korralikku internetiühendust. Täna on olukord parem ja EP 6 ilmub täismahus.
read more »

EP 5

10 Day 2,578, 07:37 Published in Estonia Estonia Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentTervist!

Ma olen saanud linnaloale eelmised 3 nädalat. Järgmsel nädalal algab jõulupuhkus. Ja just see nädalavahetus on mind vaja lastevõistlusele starteriks :) Paraku saab taotlusi … read more »

EP 4

7 Day 2,577, 07:14 Published in Estonia Estonia Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentTere! Mulle tuli väikse üllatusena, et eilne soov täituski. Suisa nii hästi, et see artikkel valmib 10 minutit enne ajakavajärgset vaba aega. Aga see selleks.

Eilne küsimus võis … read more »

EP 3

7 Day 2,576, 08:42 Published in Estonia Estonia Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentTervist! Mina jälle siin! Täna õnnestus mul arvuti taha veel hiljem saada kui eile. Meid jaotati tulevaks aastaks rühmadesse, mis võttis üle tunni aja aega. Mul õnnestus saada … read more »

EP 2

8 Day 2,575, 08:17 Published in Estonia Estonia Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentTere jälle! Jätkan Eesti päästmise projektiga. Teise päeva artikkel ilmub plaanitust veidi hiljem, sest pool tundi tagasi värvati mind mittevabatahtlikuks vabatahtlikuks. Aga see selleks.

[ … read more »