Ambient on/off

About my newspaper

Open Wiki page

Räägib kõigest, mida inimestel on vaja teada. Ja veel rohkem sellest, mida pole.

EP 9

12 Day 2,585, 08:25 Published in Estonia Estonia Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentTervist!

Täna kolisin ma teise tuppa. Tegelikult sattusin tagasi samasse tuppa, kus elasin ka SBK ajal. Kolimise tõttu on kompanii peal suur segadus, mis mõjutab ka natuke käesolevat … read more »

EP 8

9 Day 2,584, 08:24 Published in Estonia Estonia Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment


Heihopsti!

Mina jälle tagasi!

Viimastel päevadel on vaba aega olnud öige* napilt. Eile jõudsin "patti" tagasi üldse pärast rivistust :) Nüüd aga olen taas arvuti taga ja täis uut indu … read more »

EP 7

6 Day 2,581, 05:30 Published in Estonia Estonia Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment


Tere!

Täna ilmub maagilise numbriga "EP". Miks 7 täpselt meie kultuuriruumis õnnelik number on, oskab kindlasti öelda mõni mu lugeja. Kuid tänane päevaküsimus see pole.

Eilse küsimuse[read more »

EP 6

2 Day 2,580, 05:34 Published in Estonia Estonia Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment


Tere!

Eile ei saanud ma Eestit päästa väga kummalisel põhjusel - ma istusin klassis vales kohas. Seal polnud aga korralikku internetiühendust. Täna on olukord parem ja EP 6 ilmub täismahus.
read more »

EP 5

10 Day 2,578, 07:37 Published in Estonia Estonia Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentTervist!

Ma olen saanud linnaloale eelmised 3 nädalat. Järgmsel nädalal algab jõulupuhkus. Ja just see nädalavahetus on mind vaja lastevõistlusele starteriks :) Paraku saab taotlusi … read more »