Ambient on/off

Latvijas BH mednieku klubs

35 Day 2,830, 07:27 Published in Latvia Latvia Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment


Domāju ka daudzi ir novērojuši to, ka pēdējā laikā ir daudz tukšas kaujas, kurās BH medaļas var iegūt ar diezgan simbolisku bojājumu daudzumu jebkurā divī … read more »

Titāns

52 Day 2,786, 14:39 Published in Latvia Latvia Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentLatvijā ir pa vienu Titānu vairāk!Šis notikums protams ir jānosvin, tādēļ pirmie 50 komentētāji tiks pie 20 Q7 tankiem!
read more »

Arī TU vari atļauties Infantry Kit!

34 Day 2,778, 12:15 Published in Latvia Latvia First steps in eRepublik First steps in eRepublikČau! Sen neredzētie!

Pamazām tuvojoties 70. līmenim un neizbēgāmajai iekāpšanai ceturtajā divīzijā, Platons par laimi man ir izmetis glābšanas riņķi – … read more »

Karalis ir miris, lai dzīvo karalis! [Impeachment ]

23 Day 1,985, 06:35 Published in Latvia Latvia Political debates and analysis Political debates and analysis300 kuršu vikingiem ir nepieciešams vadonis pogu spaidītājs

Motori rūc, raķetes tiek ripinātas bumbvedēju magazīnās, tanki svilina degvielu... Nepacietīgākie, jau sā … read more »

Vienoti Latvijai - vienas partijas un Latvijas vēsture

17 Day 1,979, 16:43 Published in Latvia Latvia Political debates and analysis Political debates and analysis

Lielvalstīs uzskata, ka vislabākais veids kā vienot nāciju ir atrast iekšējos un ārējos ienaidniekus. Mēs uzskatam, ka nācijas spēks ir tieši pretējā darbībā – vienotībā, kopā meklējot iekšējos un ārējos draugus, parādot potenciālajam read more »