Ambient on/off

About my newspaper

Open Wiki page

TozDuman

U.T.P.P. İSİM DEĞİŞİKLİĞİ [BİLDİRİ]

39 Day 2,763, 02:08 Published in Turkey Turkey Political debates and analysis Political debates and analysis

Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar..


Söz konusu ismimizi partimizdeki çeşitli tartışmalar, oylamalar ve oturumlar sonucunda değiştirme kararı aldık. Ortak kararlara az çok varsak da isim konusunda bir anlaşmaya varamamıştık.


Sonunda

read more »

TAHMİN OYUNLARI [DERBİ]

27 Day 2,741, 23:29 Published in Turkey Turkey Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Merhaba arkadaşlar,Bir kaç hafta önce başlatıp ara verdiğim ve son olarak bugün yapacağım bu tahmin oyunu şeysiyle tekrar karşınızdayım. Biraz kurallar değişmiş olarak tabi. Eee ödülü de yükseltmeyi unutmadık haliyle.


Lafı çok
read more »

TAHMİN OYUNLARI [GÜN 1]

28 Day 2,731, 07:29 Published in Turkey Turkey Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Merhaba arkadaşlar,Bir kaç gündür sürdürdüğüm bu tahmin oyunu şeysini biraz daha ciddileştirmek istedim. Gördüm ki talep fazla, ee o zaman biz de birşeyler yapalım dedim..


Lafı çok uzatmadan haftada 1 veya 2 tahmin makalesi açarak
read more »

Ağaçkakanların beyni neden sarsılmıyor?

9 Day 2,683, 12:53 Published in Turkey Turkey Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Ağaçkakanların alt ve üst gagalarının eşit uzunlukta olmaması ve süngersi, tabakalı bir kemik yapısına sahip olmaları beyinlerinin zarar görmesini engelliyor.


read more »

U.T.P.P. Aralık Ayı Resmi [Destek] Adayı

40 Day 2,569, 14:26 Published in Turkey Turkey Political debates and analysis Political debates and analysis
Arkadaşlar makalemi kısa ve öz tutacağım. Siyasette geçirdiğimiz suskun bir dönemi ardından aday çıkartma çalışmalarımız sonuçsuz kalmıştır.


Mevcut adaylardan birini destekleme … read more »