Ambient on/off

Nje tradhtar me pak

48 Day 2,315, 03:03 Albania First steps in eRepublik First steps in eRepublik

Pershendetje miq dhe "armiq" virtual.

Ky do te jete artikulli im i fundit ne erepublik.

Une kam 23 muaj qe e luaj kete loje pothuajse cdo dite. Dhe mund te them pa frike se eshte loja me e bukur online qe kam luajtur ndonjehere.
Me … read more »

Si duhet te ndryshoj reforma ushtarake ( MU shtetrore)

40 Day 2,293, 02:15 Albania Warfare analysis Warfare analysis

MU shtetrore organizimi dhe drejtimi i tyre.

1. Te kete vetem 2 MU shtetrore.
2. Fabrikat shtetrore te vihen ne dispozicion te tyre.
3. Te jene te hapura per te gjithe ata qe kane deshire te hyjne.
4. Te mbushen fondet e keyre MU per CO. … read more »

Drejtuar Presidentit

42 Day 2,243, 01:15 Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Shqiperia eshte ne situaten me te keqe te saj, ashtu si ne kohen kur ishim te pushtuar per muaj me radhe nga serbet.
Dhe gjithcka cfare benim ishte lufta e organizuar per kongres se bashku me aleatet e tjere.
Kohe kur shume lojtare larguan nga

read more »

Gezuar 2014

17 Day 2,233, 05:01 Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Lojtar te AUS keto dite feste do te shperndajme nje dhurate simbolike per lojtaret me aktiv te AUS.

Kemi perzgjedhur mbi 30 lojtare aktiv te cilet punojne ne fabrikat e AUS, kane avatarin e AUS dhe jane aktiv ne luftrat e shqiperise.
Dhurata do

read more »

Shqiperia Tjeter

35 Day 2,064, 00:05 Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Ka ca njerez qe bejne ndarje mes shqiptaresh...myslimanet na i bejne turq , katoliket italiane dhe ortodokset greke ..... po ne atehere çfare jemi ???? Zoterinj Myslimanet jane puro shqiptare kane dhene zemer e shpirt per kete komb, kane luftuar

read more »