Ambient on/off

Утре крводарителска акција на „Комити“

2 Day 1,833, 11:48 Published in Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Навивачката група на Вардар, популарните „Комити“ по повод својот 25-от роденден утревечер со почеток во 18 часот во Домот на АРМ во Скопје организираат крводарителска акција. Комитите ги повикуваат своите членови и сите фанови на Вардар, како и сите

read more »

Заработи лесни пари

28 Day 1,799, 06:53 Published in Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Здраво пред да започнам сакам да ви кажам дека не се работи за никаква измама


Како работи

Кога некој ке вложи во web сајтот купива 1 акција или позиција која чини 5000 МКД со тоа купуваш дел од сајтот и добиваш дивиденда за таја акција … read more »

Зоран I Македонски ПРОНАЈДЕН

44 Day 1,758, 15:51 Published in Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentСе враќам јас дома седнувам уклучувам фб и гледам некоја од комуњаркиве и се видела тангата и викам да ја побарам на [url=http://www. … read more »

Виц

9 Day 1,751, 07:56 Published in Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Млад поп имал трема пред својата прва богослужба, па побарал совет од постариот поп. Овој му рекол да стави неколку капки мастика во водата. Го послушал и богослужбата му минала во еден здив. Позади го дочекало писменце од постариот поп:

"Ти ре
read more »

Апел за ПОМОШ

7 Day 1,659, 04:34 Published in Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment


Деветгодишниот Филип Петровски боледува од тумор на мозокот, и мора итно да се оперира во болницата Систина. Само за оперативниот зафат треба да соберат 327.350,00 денари. Неговото семејство не е во состојба да ги собере средствата и ја плати опread more »