Ambient on/off

About my newspaper

Open Wiki page

I dont care what you do for you respect, but I would die for mine.

Cобиранка(фото) - Taша.МКД

39 7 hours ago Turkey Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Cобиранка(фото)

Еве некоја слика од вчерашната собиранка во Тренд која беше организирана од
loader

[img]http://www.fotografija.com.[/img]

read more »

RL pictures from Macedonian players - Таша.МКД

190 Day 2,465, 04:19 Turkey Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

RL pictures from Macedonian players

Победници на натпреварот се / The winners is

НАЈСЕКСИ ДЕВОЈКА MissPaunova

http://prntscr.com/4flmkq


НАЈСЕКСИ ДЕЧКО [url=http://www.

read more »

Да засакаш - Таша.МКД

25 Day 2,433, 06:13 Turkey Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Hoşuna - Tasha.MKDПонекогаш како залутано врапче стравот ми го труеше она детсткото во мене и ми носеше досадни сомнежи

read more »

Germany wins 7-1 [Tasha.MKD]

51 Day 2,423, 02:49 Chile Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Germany wins 7-1

https://www.youtube.com/watch?v=GQ9r7Ml0SUw

Бразил синоќа доживеа катастрофален пораз од Германија 7 – 1 и ја пропушти шансата да оди во финале. Еве како Бразилците со солзи и хистерија реагираа на поразот

[url=http://www.

read more »

Oставка - Таша.МКД

40 Day 2,421, 09:33 Chile Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Сакам да Ве информирам дека донесов одлука да поднесам неотповиклива оставка од позицијата МинистерКА за Здравство

Каде е нашиот ЦП ???
Online и не чита пораки или offline и скрипта уклучена???

Договорот беше од денеска да се почне со поделба

read more »