Ambient on/off

About my newspaper

Open Wiki page

top 50 shqiptaret

Te paditurit skane te mbaruar.

13 Day 2,238, 01:32 Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

psh te gjithve
do doja nga ju qe te lini na nje koment te ky lajme tek gazeta shekulli se pasi lexova lajmin pashe mbi 30 fjale ishin italisht kush mundet ahtu sic bera e un te qortojme keta shqiptar byhtlepires te shkruajne shqip ,
ja disa

read more »

airstrik per qef:

27 Day 2,230, 02:22 Albania Battle orders Battle orders

meqs skemi si e shtyjeme lojen a si bejm nje airstrik anglise kot per inat se na ka dale gjithmon kundra shqiperise. ne rl.
dhe kshu argetohemi cik me shume:

mendimi im: ju mereni si te doni:

Select
United Kingdom
wiki Rank 28TWO
On the

read more »

per shqiperine e bashkuar firmosni peticionin :

13 Day 2,220, 11:01 Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

te gjihte ata qe e duna shqiperine si ne loje ky eshte momenti,,,
firmosni dhe bejeni publik ...

Petitioning Ministrave të jashtëm të Anglise,Rusisë,Francës,Austrisë,Gjermanisë,Italisë
Ministrave të jashtëm të Anglise,Rusisë,Francës,Austrisë,

read more »

video humor

7 Day 2,024, 11:14 Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

easy man

read more »

missione skane asnje vlere.

17 Day 2,021, 00:43 Albania Battle orders Battle orders

psh te gjithve .shkurt muhabetit pasi te keni arrit te 2 missionet e fundit
ate me 300 vrasje dhe me falni per shprehjen per te vrare (KURVEN), mos u mundoni ta filloni fare se per te bere 300 vrasje.do ju duhen shume energji (health) po te

read more »