Ambient on/off

ALBIN KURTI, BEN BLUSHI DHE THYERJA E ENDRRES.

20 Day 2,632, 10:02 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Pershendetje te gjitheve! Ne pergjigje te akuzave te "qeverise" dhe "opozites" se i kam harruar lexuesit e erepublikes, ju ftoj te lexoni artikullin tim te fundit te botuar sot nga gazeta "Bota Sot" (on line del neser!).

https://kulebujar.

read more »

KAMPIONATI BOTËROR I FUTBOLLIT DHE “SINDROMA E JENIҪERLLËKUT”

12 Day 2,432, 12:16 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Tanimё qё kampionati botёror i futbollit ka mbaruar, mundemi tё meditojmё qetёsisht mbi njё nga çёshtjet qё gjatё zhvillimit tё tij ndezi aq shumё debate dhe emocione tё kundёrta .
Penalltitё? Arbitrimi? Mbytja e turpshme e “titanikut” Brazil?

read more »

FALEMINDERIT I FORTLUMTURI IRENE!

21 Day 2,391, 04:50 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

(Botuar edhe ne gazeten "KOSOVA SOT")

Kёto ditё politikanёt, gazetarёt dhe opinionistёt e tё gjitha ngjyrave dhe formave si tё kishin zbritur nga bota e pёrkryer e qiejve na u lebetitёn, qan dhe qurravitёn duke pёrdorur tё gjitha tipet e

read more »

Fragmente nga libri !

28 Day 2,252, 10:21 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Sё pari dёshiroj tju falenderoj tё gjithёve pёr urimet e juaja dashamirse pёr botimin e librit!
Duke qenё se shumё prej jush mё kёrkuan tju zbuloja diçka mё shumё mbi temёn qё trajton me ndihmёn e njё bashkёluftёtari te eShqipёrise botuam

read more »

NJE LAJM NGA ARIUS ARGIRI...

70 Day 2,226, 12:15 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis


Pёrshёndetje tё gjithё bashkёluftёtarёve tё eShqipёrisё !
Kёsaj rradhe po ju shkruaj jo pёr tё paditur apo kёshilluar presidentit e rradhёs apo pёr tё bёrё publik ndonjё skandal keqёqeverisjeje tё all publik (hahaha!!) por pёr tju dhёnё nje … read more »