Ambient on/off

About my newspaper

Open Wiki page

Riigijuhi ametlik ajaleht

[RT] Olukorrast riigis - ressursisõda

24 Day 3,103, 00:53 Published in Estonia Estonia Financial business Financial businessAeg ressursisõda kokku võtta. Meie jaoks on tänasega ressursisõda läbi! Mõnes mõttes läks kõik nihu, samas lõpuks võlusime … read more »

[RT] Olukorrast riigis

28 Day 3,096, 14:26 Published in Estonia Estonia Political debates and analysis Political debates and analysisMeil on teadupärast käimas "kodusõda". Mina olen lihtsalt kuri hunt ja teisel poolel kronor, kes ei soovi aru saada mä … read more »

[RT] Olukorrast riigis ja laias maailmas

9 Day 3,086, 06:36 Published in Estonia Estonia Political debates and analysis Political debates and analysisKõige olulisem tulevast nädalat silmas pidades on 6. mail algav ressursisõda, mis kestab kuu aega. Seega võiks võimalusel … read more »

[RT] Vabadussõda

4 Day 3,053, 01:32 Published in Estonia Estonia Political debates and analysis Political debates and analysisVäike ülevaade, mis siis mõned päevad tagasi toimus. Kuna pilt räägib rohkem kui tuhat sõna, siis paar pilti:
[img]http://www.[/img] … read more »

[RT] Olukorrast riigis - võidelge diktatuuri poolt!

21 Day 3,049, 16:02 Published in Estonia Estonia Political debates and analysis Political debates and analysisNonii! Alles kaks päeva tagasi arvati, et kui meil kulda pole, siis meid keegi ei puutu. Hate to say that but I told you so... … read more »