Ambient on/off

About my newspaper

Open Wiki page

Riigijuhi ametlik ajaleht

[RT] Estonia-Russia rental agreement

6 Day 3,160, 01:34 Published in Estonia Estonia Political debates and analysis Political debates and analysisAega võttis, aga parem hilja kui mitte kunagi. Et asi oleks lõplikult ametlik, siis järgnevalt Eesti ja Venemaa vaheline Lõuna- … read more »

[RT] Olukorrast riigis - referendum

28 Day 3,145, 17:05 Published in Estonia Estonia Financial business Financial businessEile hommikul avastasid paljud mängijad ilmselt ootamatult, et töö tegemine on võimatu. Õnneks oli peaminister/haridusminister … read more »

[RT] Olukorrast riigis

29 Day 3,112, 13:13 Published in Estonia Estonia Political debates and analysis Political debates and analysisOlukord riigis on rahulik. See nädal toimusid Riigikogu valimised. Võitsid Eesti Rahvuslased, saades 22 häält (liikmeid 32), … read more »

[RT] Olukorrast riigis - ressursisõda

24 Day 3,103, 00:53 Published in Estonia Estonia Financial business Financial businessAeg ressursisõda kokku võtta. Meie jaoks on tänasega ressursisõda läbi! Mõnes mõttes läks kõik nihu, samas lõpuks võlusime … read more »

[RT] Olukorrast riigis

28 Day 3,096, 14:26 Published in Estonia Estonia Political debates and analysis Political debates and analysisMeil on teadupärast käimas "kodusõda". Mina olen lihtsalt kuri hunt ja teisel poolel kronor, kes ei soovi aru saada mä … read more »