Ambient on/off

About my newspaper

Open Wiki page

eLatvijas Prezidenta oficiālais laikraksts / The official newspaper of the President of eLatvia

[CP] Gatavi turnīram?

22 Day 2,524, 04:34 Published in Latvia Latvia Political debates and analysis Political debates and analysisSveiki, eLatvieši!

Kā mēs zinām, nākošnedēļ ir gaidāms turnīrs, kurā būs iespējams izcīnīt gan vairogu, gan zeltu valstij. Individuālās balvas gan izskatās ka nepastāv, jo, neskaitot dekorācijas, … read more »

[CP] Mosties, Latvija!

21 Day 2,506, 07:44 Published in Latvia Latvia Political debates and analysis Political debates and analysisSveiki, eLatvieši!

Kādu laiciņu neesmu neko rakstījis. Biju ļoti aizņemts RL, un ja godīgi, nebija arī īsti par ko rakstīt, jo gan Latvijā, gan visā „Jaunajā Pasaulē” ir vērojams diezgan liels … read more »

[CP] VII

24 Day 2,484, 01:46 Published in Latvia Latvia Political debates and analysis Political debates and analysisSveiki, eLatvieši!

Septembra prezidenta vēlēšanas ir noslēgušās, un jau septīto reizi pēc kārtas esat uzticējuši man valsts vadīšanu. Vēlreiz vēlos teikt lielu paldies visiem tiem, kuri mani … read more »

[CP] Lieliski aizvadīts mēnesis

17 Day 2,472, 04:14 Published in Latvia Latvia Political debates and analysis Political debates and analysisSveiki, eLatvieši!

Ir pagājis neilgs laiciņš kopš Jums esmu pastāstījis par notikumiem Latvijā. Ir dažādas aktualitātes, ir daži jaunumi, ir lietas, kurām būs jāpievērš uzmanība, kā arī ir daži … read more »

[CP] Ar atgriešanos!

15 Day 2,460, 16:00 Published in Latvia Latvia Political debates and analysis Political debates and analysisSveiki, eLatvieši!

Pēc neilga ne tik augstas aktivitātes perioda esmu atgriezies, un ar jaunu sparu esmu gatavs atsākt iesāktās lietas, kā arī ieviest jaunas. Iesākumā vēlos atvainoties visiem, … read more »