Ambient on/off

About my newspaper

Open Wiki page

eLatvijas Prezidenta oficiālais laikraksts / The official newspaper of the President of eLatvia

[CP] VII

24 Day 2,484, 01:46 Published in Latvia Latvia Political debates and analysis Political debates and analysisSveiki, eLatvieši!

Septembra prezidenta vēlēšanas ir noslēgušās, un jau septīto reizi pēc kārtas esat uzticējuši man valsts vadīšanu. Vēlreiz vēlos teikt lielu paldies visiem tiem, kuri mani … read more »

[CP] Lieliski aizvadīts mēnesis

17 Day 2,472, 04:14 Published in Latvia Latvia Political debates and analysis Political debates and analysisSveiki, eLatvieši!

Ir pagājis neilgs laiciņš kopš Jums esmu pastāstījis par notikumiem Latvijā. Ir dažādas aktualitātes, ir daži jaunumi, ir lietas, kurām būs jāpievērš uzmanība, kā arī ir daži … read more »

[CP] Ar atgriešanos!

15 Day 2,460, 16:00 Published in Latvia Latvia Political debates and analysis Political debates and analysisSveiki, eLatvieši!

Pēc neilga ne tik augstas aktivitātes perioda esmu atgriezies, un ar jaunu sparu esmu gatavs atsākt iesāktās lietas, kā arī ieviest jaunas. Iesākumā vēlos atvainoties visiem, … read more »

[CP] VI

17 Day 2,451, 13:43 Published in Latvia Latvia Political debates and analysis Political debates and analysisSveiki, eLatvieši!

Ir aizvadītas kārtējās CP vēlēšanas, un jau sesto reizi pēc kārtas valsts vadīšanu esat uzticējuši man. Paldies visiem par atbalstu! Lūk kur arī vēlēšanu rezultāti:

[img][/img] … read more »

[CP] Šis un tas

19 Day 2,437, 03:54 Published in Latvia Latvia Political debates and analysis Political debates and analysisSveiki, eLatvieši!

Šīs dažas dienas ir bijušas notikumiem ļoti bagātas – jauna alianse, jauna industrija, jauns bonusu reģions, kara turpinājums un vēl šis tas. Pēdējā nedēļa tiešām ir bijis … read more »