Ambient on/off

About my newspaper

Open Wiki page

eLatvijas Prezidenta oficiālais laikraksts / The official newspaper of the President of eLatvia

[CP] Mierīgs vasaras sākums

16 Day 2,796, 09:32 Published in Latvia Latvia Political debates and analysis Political debates and analysisSveiki, draugi!

Ir pagājis mēnesis kopš Mongis ir stājies diktatora amatā, tādēļ īsumā vēlos pastāstīt kas ir un kas nav sadarīts. Notikumi nav bijuši daudz – esam spēlējuši bez riskiem. Uz … read more »

[CP] Paziņojums

20 Day 2,747, 11:22 Published in Latvia Latvia Political debates and analysis Political debates and analysisSveiki, draugi!

Ziņas īsumā.read more »

[CP] Ziņas īsumā

17 Day 2,735, 11:28 Published in Latvia Latvia Political debates and analysis Political debates and analysisSveiki, draugi!

Pirmās dažas dienas amatā ir aizvadītas, un lietas sāk virzīties uz priekšu. Ir sākts treniņkarš, piemirsts atjaunot dažus MPP(neesmu vēl iegājis ritmā), kā arī sākta satura … read more »

[CP] Latvijai ir jauni resursi!

33 Day 2,627, 12:13 Published in Latvia Latvia Political debates and analysis Political debates and analysisSveiki, eLatvieši!

Pēdējās divas dienas bija ļoti, ļoti, ļoti haotiskas un saspringtas. Kopā vairāk kā 120 kaujās visas valstis cīnijās pa resursu tokeniem lai nodrošinātu sev vēlamos bonusus. … read more »

[CP] Reģionu bonusi un kaujas

35 Day 2,622, 12:10 Published in Latvia Latvia Political debates and analysis Political debates and analysisSveiki, eLatvieši!

Šī ir bijusi smaga nedēļa un sekmes ir bijušas mainīgas. Iesākumā vēlos atvainoties visiem par savu klāt nebūšanu Latvijai tik izšķirošajos brīžos Kubas un Baltkrievijas kampaņ … read more »