Ambient on/off

About my newspaper

Open Wiki page

Mēs ziņojam par jaunumiem eLatvijā un ārpus tās. Vari abonēt, vari neabonēt žurnālu, mums ir vienalga, bet galvenais, lai tu zinātu pašu svarīgāko, kas ir eLatvijā un ārpus tās robežām!

Rīt sitam somus?

2 Day 1,719, 07:24 Latvia Warfare analysis Warfare analysis

Man ir aizdomas, ka rīt varēsim iet dauzīt somus, jo pēc šīm kaujām igauņi visticamāk neuzvarēs, kas dod eLatvijai iespēju izsist līdz aknām somus:
www.erepublik.com/en/military/battlefield/31784
www.erepublik.com/en/military/battlefield/31781

read more »

Krievi grib komandēt Baltijā

2 Day 1,711, 07:39 Latvia Warfare analysis Warfare analysis

Kā redzu, karā par Maskavu uzvarēs krievi. Ja kāds vēl grib cīnīties par to, lai eUkrainai tiktu Maskava un Krievijas centrs, tie var karot šeit: www.erepublik.com/en/military/battlefield/31342

Taču lieta ir daudz nopietnāka. Krievi savā īpašumā

read more »

Kā ceļot?

10 Day 1,515, 07:46 Latvia First steps in eRepublik First steps in eRepublik

Droši vien kāds ir gribējis aizceļot uz kādu eksotisku vietiņu, piemēram krimu, aragonu, vai uz vēsāku, piemēram laplandi, bet joprojām esi tikai eLatvijā un izceļot ārpus no šīs teritorijas nevari?
Dari tā
1. Nopērc biļeti (Viena brauciena biļ

read more »

Gatavojamies karam par Zemgali!

12 Day 1,425, 03:31 Latvia Battle orders Battle orders

Aicinu atbrīvotājus rosīties Zemgalē. Visi latvieši aicināti uz eLatvijas valsts brīvību! Ja brīvību ieguvām iepriekš, tad iegūsim arī šoreiz! Lai eLatvija ir uz kartes un lai tie utainie pazūd no mūsu smukās valstiņas! Pēc tam, kad būs (ja būs)

read more »

Kā izveidot avīzi

11 Day 1,418, 09:31 Latvia First steps in eRepublik First steps in eRepublik

Daudzi, lasot Erepublikas Vikipēdijā nezina, kā izveidot savu avīzi. To var izdarīt pavisam vienkārši - uzspied uz sava profila vārda (Piem uzspied uz Jaanis). Pagaidi brītiņu un tad, kad atvēries profils, kreisajā stūrī atrodi tekstiņu "Cerate

read more »