Ambient on/off

About my newspaper

Open Wiki page

Pleas Sub my newspaper!!!
Send me in PM link of your newspaper

ПОБЕДА!!!!

3 Day 2,037, 11:02 Published in Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

КОНЕЧНО!!!!!!!!!!

ОБЕДИНЕТИ ЗА МАКЕДОНИЈА ПОБЕДИВМЕ!!!!!!!!
МИНАВМЕ ПАТ СО ТРЊЕ НО ИЗЛЕГОВМЕ НА ЧИСТО !!!
ДАДОВМЕ ДОЗНАЕЊЕ НА ЦЕЛИОТ СВЕТ ДЕКА НЕМА ИГРАЊЕ СО МАКЕДОНЕЦ!!!!
МОЖЕБИ НЕКОГАШ ИЗГЛЕДА ДЕКА СМЕ СЕ ПОКОРИЛЕ НО КОЈ … read more »

ЗБОГУМ

14 Day 2,020, 15:54 Published in Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) First steps in eRepublik First steps in eRepublik

САКАМ ДА СЕ ЗБОГУВАМ СО ВАС БРАЌА УБАВО БЕШЕ ДОДЕКА ТРАЕШЕ НО МИСЛАМ ДЕКА ВРЕМЕ Е ДА ЗАВРШИ. НЕМОЖЕМЕ ДА ДОЗВОЛИМЕ ДА СИ ИГРААТ СО НАС И ТОА НА ЕДНА ОБИЧНА ИГРА!!!
ЗАТОА ПОДОБРО ДА СИ ОДАМ ОТКОЛКУ ДА БИДАМ НЕЧИЈА ОВЦА И ДА ГУБАМ МОЕ ДРАГОЦЕНО ВРЕМЕ

read more »

Мојот став за алијансата LEA

19 Day 1,786, 11:08 Published in Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Political debates and analysis Political debates and analysis

Добро вечер Македонијо!!!

Како прво сакам да им се заблагодарам и да кажам едно големо БРАВО за македонскиот мофа тим.
Никој не очекуваше дека Македонија ке направи ваков потег, ниту Србите, ниту Унгарците сите се стресоа а особено … read more »

АПЕЛ: На овој млад човек му треба наша помош

1 Day 1,770, 12:38 Published in Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Младиот Никола Новоселски, по тешката сообраќајна несреќа која се случи на 8 април 2012 во Струмица има потешкотии со дишењето.


За да се подобри неговата состојба, потребна е операција на грлото која треба да се изведе во Турција и чини 23.000 е

read more »

Ве молам за помош

6 Day 1,741, 08:27 Published in Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Добар ден драги Македонци и Македонки.

Од денес јас јавно објавувам личен банкрот!!! Па би ве замолил секој од вас колку има и колку може да ми помогне. Листат на донатори ке биде објавена тука.
Сум помагал на сите досега што им било потребно оч

read more »