Ambient on/off

Kritika ime per percarjen.

24 Day 1,867, 10:43 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Pershendetje lojtare te erepublik.
Mar shkak te shkruaj kte artikuj per arsye te shumta qe po demtojn ne zhvillimin e nje shteti te fuqishem, nje shtet qe gjithmone e kemi pas ne enderr si ne realitet ashtu edhe ne lojrat virtuale.
Arsye kryesore

read more »

Kalaja ne Aksion.

15 Day 1,820, 15:50 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Pershendetje, Ashtu si shume artikuj te tjer te cilat flasin per menyren se si te sjellim lojtaret e rinj ne loje. Un akoma vazhdoj te punoj, qe cdo dite te antaresohen lojtare te rinj ne loje. Mjaftoi vetem nje publikim ne nje faqe edhe ja cndodhi.

read more »

Ministria e Edukimit

8 Day 1,818, 11:58 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment


Pershendetje te gjitheve,

I pergezoj te gjithe ata qe moren pjese ne konkursin politik per te qene pjese e stafit te Minsitrise se Edukimit . Me vjen mire qe te … read more »

Sulmi Masiv dhe Shtimi i popullsise.

4 Day 1,814, 14:30 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Tema 1: Sulmi masiv

Jemi 500 Lojtare aktive qe cdo dite logojm ne erepublik. Por jo te gjithe ne te njejten kohe. Disa jane te zene me pune disa logojn vetem ne mengjes, disa ne dreke e te tjeret ne darke.
[img]http://i46.tinypic.com/[/img] … read more »

Si te behemi lojtare te "Forte"

13 Day 1,810, 12:07 Published in Albania Albania First steps in eRepublik First steps in eRepublik

E rendesishme ne kte loje eshte qe te kemi lojtare te forte, meqe eshte shume e veshtire per te sjelle mbi 10 mije shqiptare ktu ne Erepublik, ne kemi nevoje te trajnojm cdo lojtare per tu forcuar.


Nese jeni lojtar i Divizionit te pare:
read more »