Ambient on/off

[КАРКОЛОМНА РЕКЛАМА] - ШОП ВАМ ПОВИЛАЗИЛО КУ**И!!!

27 4 days ago Ukraine Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentДана стаття містить нецензурну лайку, тонни КАПСУ та НЕАДЕКВАТУ, тому не рекомендується до прочитання людьми з тонкою душевною організацією, бо ви ще отримаєте шок, з … read more »

[eАрхеологія] - Реліквії з темних часів

32 6 days ago Ukraine Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

ньюфагі нйє паймутШалом, шановні кнопкодави!

Недавно мені довелося копирсатись в пам*яті старого покинутого жорсткого диску, що лежав недоторканим 2 роки, і відкопав там чимало древніх реліквій, що стосувались мого … read more »

Феномен так званої "Преси"

23 Day 2,419, 11:21 Ukraine Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Салям алейкум, братчики!

Вам вже довелось витерпіти два моїх висери витвори, при чому вашою милістю вони двічі виходили в топ, тому користуючись нагодою, хочу подякувати за таку неочікувану підтримку. Раз ви не проти, продовжуватread more »

Феномен так званої "еРепи"

44 Day 2,417, 06:35 Ukraine Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Доброї частини доби, шановний читачу!

Comeback в цей світ пікселів я планував трохи по-іншому, але так вийшло, що почався він з політсрачу. Хоча чесно кажучи, якби не було срачів із РЛ, ніхто би не біг реалізовувати свої нездійснені імпеread more »

Феномен так званого "ватництва"

82 Day 2,414, 07:03 Ukraine Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Доброго дня, любі колеги по вбиванню часу в дурнуватих іграх. Чесно кажучи, я завжди був противником переносу РЛ в гру, бо власне для того ми і граємо, щоб втекти від мабуть не завжди приємних умов реального життя. Але на жаль, сучасні події в Україн

read more »