Ambient on/off

About my newspaper

Open Wiki page

1. Sub my newspaper
2. PM me with the number and your newspaper link.
3. I'll sub you back.
4. Thanks.

Turpi i Qeverise Shqipetare , "TURPI EDI RAMA"

28 Day 2,286, 15:27 Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Shqipëria përfundimisht heq dorë nga Çamëria/ Zyrtarizohet ndryshimi emrave të fshatrave shqiptarë në Çamëri dhe Greqi..


Çështja e toponimeve, e cila është bërë pengesë për lëvizjen e qindra mijë emigrantëve shqiptarë vijon të mbetet në udhë

read more »

"E njoha Shqipërinë të mbytur në gjak"-George F.Williams

9 Day 2,211, 12:57 Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

George F. Williams 1852 - 1932
(ish-ambasadore i Amerikes ne Greqi dhe Male te zi )

NJE POPULL "NOBEL"

Trimëria e shqiptarëve nuk njeh kufi. Ata e përballojnë vdekjen dhe torturën pa asnjë

read more »

Nderhyrja e Turqis ne 99' ne Kosove ... Intervista..

8 Day 1,946, 10:44 USA Political debates and analysis Political debates and analysis

Kosova dhe Shqipëria e vitit 1999 - Turqia gati trupat, të ndërhyjë ushtarakisht kundër Serbisë, në mbrojtje të territorit të Shqipërisë !

Kryeministri i Turqisë, Bülent Ecevit, në mars të vitit 1999 i kishte premtuar homologut shqiptar Pandali

read more »

Ftoojm te gjithe Shqiptaret me CZ Amerikane..!!!!

20 Day 1,823, 03:53 USA Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Ftojme te gjithe Shqiptaret me Cz Amerikane te bashkohen ne Albanian Unity Party .. ju lusim te gjith qe ta Votojn kete artikull le te hyj ne TOP5 ne Amerik qe te informohen...

Te gjithe Shqiptaret bashkohi ne kete parti te organizohemi per 28

read more »

Ja pse po behen protesta ne Dardani dhe Shqiperi !!!!

13 Day 1,799, 05:12 Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Edhe nese jeni me ndonje parti tjeter politike ne jeten reale nuk dua qe te bej sondazhe per Parti ,por per Levizje mbare shqiptare... Ne shqiperi dhe kosove qe 3 dite eshte duke u bere protesta... Ndonje dit do filloj mbare kombetare..!!!


Ti

read more »