Ambient on/off

OVOA ZA MISIJATA KE DA E

26 Day 2,481, 11:04 Published in Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

aj NAJISKRENO VE ZAMOLUVAM ,DA UDAREME 25 KOMENTARA DA SE ZEME I TAA NAGRADA
SEKAKO GLUPI SA MISIITE AMA PLATO NEMA SO DA PRAE GLEA DEKA MU BEGAT IGRACITE PA KOJ SO CINE MISIICKI KE SI PRAEME BEZ VRSKA,FALA ODNAPRED I SITE PREDAVNICI DA SE E*AT U

read more »

LA GRANDE BELEZZA / ПРЕГОЛЕМАТА УБАВИНА

1 Day 2,223, 11:53 Published in Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

LA GRANDE BELEZZA
Festival de Cannes (2013) - The Great Beauty (La Grande Bellezza) Italian Trailer
Посебно внимание имам не само за италијанската кинематографија туку за цела италијанска … read more »

МАДА Ф*АКИНГ 2 years eHERE

7 Day 2,118, 03:48 Published in Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Малеееее две години еееј ,кој цар.. иначе кривицата е на овај човек
Stole Lazarov.

Другарче од мали нозе ми е ем голем човек.Фала Стојане за се .Секако не се откажувам али да напоменам са

read more »

СРЕЌАТА СО ПАРИ НЕ СЕ КУПУВА

3 Day 2,116, 11:52 Published in Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Financial business Financial business

Факт е дека играта пропаѓа,факт е дека тија шо сме веќе тука играме за да докажеме нешто ,од интерес,од време губење,забава и љубов за името.... Мило ми е за се тоа ,али морам да ве предупредам и морам да нагласам, после е*аното лого за помочанио ми

read more »

Османлиските архиви тврдат дека Македонија никогаш не била грчка?

11 Day 1,672, 12:22 Published in Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Political debates and analysis Political debates and analysis

Во 1993 година помошникот началник на Генералштаб на Турција , Генерал KURMAY BASKANLIGI заедно со Корд Генералот ERDOGAN OZNAL во Анкара ќе ја издадат книгата под наслов „МАКЕДОНИЈА НЕ Е ГРЧКА„, пишува охридскиот њуз магазин Ohridsky

Во својата

read more »