Ambient on/off

About my newspaper

Open Wiki page

Dardania
Cameria
Laberia
Malesia
Arberia

Pel lazgo-Ilir,Arber,Shqiptar!

Takimi i Prishtines te shtunen!

43 Day 2,612, 10:07 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Mirmbrema miq e shoke!
Sic e kam shpreh dhe ne artikujt e meparshem,te shtunen me date 17 Janar do te mbahet nje mbledhje ne Prishtine.Ne kete mbledhje do te marrin pjese Shqiptare nga cdo treve Shqiptarie.
Mbledhja do te behet ne qender te

read more »

Takimi ne Prishtine!

19 Day 2,608, 09:40 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Pershendetje miq :) Pas takimit diten e sotme ne Tirane,falemderojme baceb Golldi qe ishte prezent,Al Commando-n,Lazim Latifi-n,Arius Argiri-n,Cercizi-n,aliros999,ZamoTP-n,Orges13-n dhe Besmirin i cili mban accountin Otoringo momentalisht.
Kaluam

read more »

Takimi ne Tirane!

14 Day 2,607, 03:03 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Pershendetje dhe nje here miq!
Njoftim per ata qe duan te marrin pjese ne takimin e neserm ne Tirane,me date 10 Janar,diten e shtune.Te interesuarit te jene ne Muzeun Kombetar ne oren 10:00 te mengjesit.Gjithashtu kush deshiron te lere dhe numer

read more »

Njoftim per mbledhje!

47 Day 2,602, 07:04 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Miq e shoke,vellezer e motra(nese ka mbet njeri femer ketu)
Dua t'ju lajmeroj,qe pjesen e dyte te muajit Janar,kemi deshire te bejme nje mbledhje te madhe ne Prishtine!
Por para asaj mbledhje,diten e shtune,me date 10 Janar,do te takohemi ne

read more »

A U T O C H T H O N O U S_I L L Y R I C U M!

50 Day 2,525, 03:35 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysisHello friends and allies!
First of all I want to thank everybody for your support,you stayed with us in that epic battle,but we lost.We will not win always :P That's for sure.BUt a battle like that made … read more »