Ambient on/off

O MOJ SHQYPNI- PASHKO VASA

7 Day 2,109, 03:30 Albania Financial business Financial business


O moj Shqypni, e mjera Shqypni

O moj Shqypni, e mjera Shqypni,
Kush te ka qite me krye n'hi?
Ti ke pas qene nje zoje e rande,
Burrat e dheut te thirrshin nane.
Ke pase shume t'mira e begati,
read more »

KARIKATURE E VITEVE 2013

9 Day 2,107, 06:46 Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

VLEN EDHE NE KETE LOJE

............FALEMINDERIT..............

read more »

Documentary: Albanian Gangsters

4 Day 2,107, 06:41 Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment


GANGSTA CHANNEL TV PRESENTS: ALBANIAN GANGSTERS

Clan hierarchy[edit source | editbeta]
The … read more »

Dokumantari nr. 1 "ADEM JASHARI"

0 Day 2,049, 03:52 Albania Battle orders Battle orders

[img]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/v/1060946_3207223755021_1415599560_n.jpg?oh=552439a0e365adcb66ba57b409584a00&oe=51D17658&__gda__=1372771034_80fd2897192e0ed4b839f85ad0f97208[/img]


read more »

Dita e PARE

20 Day 2,047, 11:51 Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Pershendetje qe te gjithe shqiptaret kudo qe jane. Sapo kam krijuar nje gazete argetuese te mbushur me dokumentare biografi foto video. Nje gazete qe i kalon rregullat e formalitetit dhe seriozitetit. Shpresojme qe tju argetojme sa me shume te jete

read more »